Запланована акція протесту на Вінничині зірвалась: активісти не вийшли

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Анонсоване перекриття міжнародної траси М-12 на Вінничині, про яке ми писали раніше, не відбулося. Кількість правоохоронців, що мали підтримувати порядок на запланованій акції протесту, втричі перевищувала кількість самих учасників.

Про це розповів голова Писарівської сільської ради Дмитро Науменко: “Перекриття не відбулося, на місце подій прибули лише 8 осіб, серед них половину склали мешканці Сокиринець”. Зазначимо що до Писарівської сільської ради входить два села – Писарівка, населення якої складає близько 1700 осіб та Щітки, де проживає 1500 осіб.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

Громадські активісти провели опитування, згідно якого 83% селян хочуть долучитись саме до Сокиринецької ОТГ. Голова Писарівки спростувує таку думку. Він вважає, що для громади краще бути разом із Вінницькою ОТГ, адже це допоможе розвивати села.

Що стосується правоохоронців, то їх на мітингу було більше двох десятків. Також на місці події побував заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус, який спілкувався з активістами щодо перспектив розвитку громади саме у складі Вінницької міської ОТГ.

Дмитро Науменко також повідомив, що отримав більше 30 телефонних дзвінків з питаннями щодо можливості проїхати через Немирівське шосе, там де активісти мали перекрити трасу. Тож він заявляє, що організатори таких акцій протесту мають бути більш відповідальними за свої дії.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!