Вінницький депутат сказав, що його бізнес у РФ це “міжнародна робота”

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Одіозний вінницький мажоритарник Максим Пашковський прокоментував наше розслідування щодо його російського бізнесу, заявивши, що саме так він став “юристом-міжнародником”.

При цьому всі “незручні факти” Пашковський вирішив просто умовчати, підтвердивши лише ту інформацію, якою можна намагатися маніпулювати.

Зокрема, Максим Пашковський підтвердив, що був власником ТОВ “Панчер Солюшинс”, яка працює у Москві, про що ми писали у своєму розслідуванні.

При цьому депутат умовчав, що на сьогодні компанія продовжує працювати (в тому числі з Росією) і просто оформлена на його рідного брата – Єгора Пашковського.

Крім того, Пашковський збрехав, заявивши, що інформація про його зв’язки з російськими компаніями є “фейком”. Насправді інформація про його зв’язки з РФ взята з відкритих реєстрів та є документально підтвердженою.

Також вінницький мажоритарник не сказав, що його “міжнародною практикою” насправді є допомога бізнесу в ухилянні від податків. Хоча він відкрито писав на одному з російських форумів, що надає послуги з оформлення компаній в оффшорах.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!