В продуктах із супермаркету “ЕКО”, якими отруїлись вінничани, виявили кишкову паличку та сальмонелу

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Держпродспоживслужба у Вінницькій області перевірила продукти харчування із супермаркету, через який отруїлись вінничани. В кількох із продуктів виявили кишкову паличку та сальмонелу.

Картинки по запросу "супер маркет еко винница"

Тиждень тому вінничани придбали вже приготовану їжу у супермаркеті «ЕКО», що на проспекті Коцюбинського, 70. П’ятьом особам встановили діагноз «Сальмонельоз середнього ступеня важкості». Хворі продовжують стаціонарне лікування.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

“Із 8 відібраних проб готових страв на відповідність у 50 % проб виявлені відхилення. Із 5 проб продукції не відповідає ДСТУ 5028-2008 1 зразок – яйця сирі, у яких виявлено Salmonella Enteritidis. Із 17 зразків змивів на санітарно-показову мікрофлору та патогенні ентеробактерії у 5 змивах, виявлено бактерії групи кишкової палички. Проба води питної водопровідної відповідає ДСанПіНу 2.2.4-171-10″, – зазначають фахівці.

В супермаркеті провели дезінфекцію. Директора закладу ТОВ «ЕКО» було притягнуто до адміністративної відповідальності, діяльність закладу тимчасово призупинена до усунення виявлених недоліків. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!