У Вінницькому РАЦСІ було зафіксовано спалах коронавірусу. Що робити молодятам?

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

У трьох працівників вінницького міського РАЦСУ підтверджено СОVID-19. Наразі заклад працює з обмеженнями: укласти шлюб, зареєструвати народження чи смерть тепер можна лише з певними умовами. Як функціонує орган державної реєстрації, пояснили у муніципалітеті.

Як заявляють у міській раді, у РАЦСІ минулими вихідними захворіли двоє працівників, обидва вони перебувають на лікарняному. Усьому колективу зробили ПЛР-тести, діагноз підтверджено у ще одного співробітника. Решта колективу поки чекає на результати аналізів.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Через спалах коронавірусу РАЦС на сьогодні припинив прийом громадян, співробітники працюють лише з попередньо поданами заявами на реєстрацію шлюбу. При цьому “пишні” церемонії укладання шлюбів заборонені.

Нові заяви на реєстрацію шлюбів, народження та смерті приймаються у відділі реєстрації актів цивільного стану Вінницького району, що в приміщенні нового прозорого офісу на замості. Подати заяву на реєстрацію смерті, народження чи на отримання послуги “Є-малятко” вінничани можуть у прозорих офісах за місцем проживання. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!