У Вінниці телефонний шахрай обдурив трьох пенсіонерок на 335 тисяч гривень

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Вінницькою місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням безробітного, раніше не судимого 41 річного жителя Черкаської області, який вимагав значні суми коштів у пенсіонерок за нібито уникнення їх родичів від кримінальної відповідальності.

Картинки по запросу "телефонні шахраї"

Зловмисник протягом січня 2020 року телефонував до осіб похилого віку, видаючи себе за працівника поліції, та повідомив, що їх родичі потрапили у ДТП та їм терміново потрібні гроші, щоб “позитивно вирішити питання” з правоохоронними органами та потерпілими, які постраждали внаслідок ДТП.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

Таким чином шахрай видурив у 81 річної жительки Вінниці 51 тисячу гривень та вироби із золота на 4 тисячі гривень за уникнення від кримінальної відповідальності її невістки. Інша її ровесниця віддала за “свободу” зятя 110 тисяч гривень.

Ще одна 55-річна вінничанка віддала зловмиснику майже 170 тисяч гривень. Наразі підозрюваний перебуває під вартою, його чекає суд та санкції покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!