У Вінниці приватний ЖЕК погрожує людям відімкнути воду через борг магазину “АТБ”

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Періодично у Вінниці підприємства, які надають комунальні послуги, шантажують мешканців тим, що перекриють воду у разі не сплати боргів, хоча винні комунальникам не всі споживачі, а лише деякі. Доволі дивна ситуація сталася, коли таким боржником виявився продуктовий супермаркет, а відімкнути воду погрожують звичайним вінничанам.   

Мешканці будинку по вулиці Ватутіна, 35 були здивовані листом від ПП «Бокуд» (приватний вінницький ЖЕК). Виявилось, що магазин АТБ, який знаходиться у даному будинку, заборгував «Бокуду» за обслуговування більше 37 тисяч гривень. І що вирішив зробити ЖЕК? Судитися? Вимагати оплати? Ні, ПП «Бокуд» чомусь вирішив відімкнути мешканцям будинку холодну воду за борги магазину.

Журналісти намагались запитати у керівництва ПП «Бокуд», звідки і кому прийшло в голову це феноменальне рішення, але на дзвінки на жоден із номерів телефонів, які зазначені на сайті Вінницької міської ради, не отримали відповіді.

Натомість експерти виданню не відмовили у коментарях. “Тут справді є маніпуляція ПП «Бокуд» співвласниками, своїми правами та обов’язками. Якщо вони так зроблять – це є порушення діючого законодавства. Тому я б порадила скласти акт комісією із представників співвласників даного будинку, викликати поліцію, представника КП «Вінницяоблводоканал», змусити їх прийняти від співвласників заяву та можна спокійнісінько подавати до суду” – каже голова правління Асоціації ОСББ Вінниччини Ельвіра Мрясова.

Читайте також: Рука Кремля на антикорупційному форумі Пашковського у Вінниці

“Єдине, що потрібно робити справді швидко, то це одночасно усіх повідомити та написати заяви, аби потім не сказали, що проводились якісь ремонтні роботи. Про відсутність таких робіт також вказати в акті. Тобто, потрібен акт довільної форми, заяви від мешканців, і чим більше” – зазначила голова правління.

Така поведінка керівництва ПП «Бокуд» є дуже дивною, адже керівник підприємства Юрій Олєшко та його дружина Оксана, яка також працює в ПП «Бокуд» є атестованими, сертифікованими «менеджерами (управителями) житлового будинку (групи будинків)». Про таких управителів можна детально почитати у іншому матеріалі.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!