У Вінниці директор супермаркету “ЕКО” заплатить штраф у розмірі 47 тис. гривень за отруєння 5-х людей

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Відома у мережі Facebook негативними відгуками покупців про прострочені та запліснявілі товари мережа супермаркетів “ЕКО” – знову прославилась. На початку місяця супермаркет, котрий знаходиться на проспекті Коцюбинського 70, “відправив” п’ятьох вінничан з отруєнням до інфекційного відділення першої міської клінічної лікарні.

Як повідомляють на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницький області, усім госпіталізованим поставили діагноз «Сальмонельоз середнього ступеня важкості», а в закладі провели перевірку та дезінфекцію. Директора закладу притягнули до адміністративної відповідальності та наклали на нього штраф у розмірі 47 тисяч гривень.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

“Станом на 16 березня, 2020 року всі п’ятеро постраждалих після закінчення курсу лікування та отримання негативних результатів лабораторного обстеження виписані з лікарні в задовільному стані. Нових випадків захворювання, пов’язаних з діяльністю зазначеного закладу, не реєструвалось” – йдеться в повідомленні.

Оскільки усі порушення, виявлені при позаплановому інспектуванні потужності в ході проведення епідрозслідування 3 березня 2020 року, було усунуто, діяльність кулінарного цеху супермаркету ТОВ «ЕКО» відновлено з 18 березня 2020 року.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!