У Вінниці цуценя алабая, яке захворіло на сказ, покусало 4-х людей

By , in Скандали Вінниці on .

У приватному домогосподарстві по вулиці Івана Богуна 8-місячне цуценя алабая покусало господаря Никодима Виховського, його дружину та дитину. Тварину сім’я утримувала у вольєрі на території біля свого будинку. Спочатку його вигулювали біля лісу у мікрорайоні П’ятничани. Після прогулянки пес почав себе вести агресивно та покусав чотирьох людей: власника будинку, його дружину, дитину та робітника, який виконував роботи по зварюванню.

Всі четверо покусаних звернулись до лікарні, де пройшли курс лікування антирабічною вакциною. Інцидент стався 3 серпня. Протягом тижня спеціалісти головного управління Держспоживслужби у Вінницькій області проводили епідеміологічне розслідування та дезінфекцію місць, де жив та вигулювався захворілий на сказ пес.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

Спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії зробили побудинкові обходи найближчих вулиць та щепили 32 собаки та 30 котів, які могли контактувати з хворим алабаєм. З початку року у Вінницькій області зафіксували майже 150 випадків сказу у тварин з них 71 випадок у диких лисів. У місті Вінниця випадок сказу зафіксовано вперше з початку цього року. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!