У Немирівському районі 2-річна та 4-річна сестри грались із сірниками та влаштували пожежу

By , in Скандали Вінниці on .

Граючись із вогнем, дві сестрички у селі Сподахи, Немирівського району, близько 20.00 години підпалили диван та дитяче ліжко. Дим із вікна палаючого будинку побачив сусід й сказав про це матері. Вона в цей час консервувала огірки та носила банки.

Мати відразу кинулась рятувати дітей із задимленого будинку. В цей час сусіди викликали рятувальників та швидку медичну допомогу. Як розповів селищний голова Юрій Маліночка, у кімнаті, де йшов дим, гралися дві сестрички віком двох та чотирьох років.

Читайте також: Російський бізнес «слуги народу» Максима Пашковського

“Вся кімната була задимлена. Матір сама винесла дітей. Їх вчора забрала “швидка”, вони були при свідомості. Малеча отруїлася чадним газом і зараз перебувають у реанімації. Мама не постраждала, тільки пережила шок. За її словами, не знає, що сталося. Припускає, що діти гралися з сірниками”, – розповіла фельдшерка Валентина Олексіївна.

Вогонь не встиг перекинутися на стіни. Постраждав лише диван та дитяче ліжечко. Рятувальники тліючі предмети відразу винесли на двір. “У них є батько, але він з ними то живе, то не живе. Їх бабуся знаходиться у неврологічному інтернаті”, – додав селищний голова Юрій Маліночка. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!