Свіжа статистика: на Вінничині підтверджено 54 випадки захворювання коронавірусом

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Станом на ранок 2 квітня, на Вінниччині зафіксовано 54 випадки зараження коронавірусною хворобою, серед яких чотири дитини. Про це заявив, під час щоденного брифінгу, голова Вінницької ОДА Владислав Скальський:

У Вінниці зафіксовано – 42 випадки у Гайсинському районі – 2 випадки, в Ладижині – 1, у Вінницькому районі – 2 випадки, Чернівецький район – 1 випадок, Жмеринський район – 2 випадки, Липовецький район – 1 випадок, Крижопільський район – 2 випадки, Хмільницький – 1 випадок.

Читайте також: Рука Кремля на антикорупційному форумі Пашковського у Вінниці

Також, одужання одного пацієнта від COVID-19 юридично не підтверджено. За словами голови ОДА, повторний тест, який зробили п’ятирічному хлопчику виявився позитивним. За минулу добу на самоізоляцію пішли 265 громадян, а загалом таких 1371 громадянин.

У Відповіді на питання журналістів, чому не завжди приїздить швидка, якщо є температура та людина повернулась із-за кордону, Владислав Скальський відповів:

“Є певні протоколи лікування. В більшості випадків коронавірус проходить у легкій формі. Це коли температура не є вище 38 градусів та немає задишки. Тому краще ізолюватись. Може статись так, що у вас звичайний ГРВІ, а вас привезуть до відділення, де знаходяться хворі на коронавірус і ви можете, вже від них його підхопити. Прошу, довіртесь професійності наших лікарів”. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!