На Вінничині над волонтеркою, яка допомагала безпритульним тваринам, жорстоко познущались

By , in Скандали Вінниці on .

Незвичний злочин стався у Могилеві-Подільському: пошматували та вибили зуби містянці, яка доглядала за безпритульними собаками. З одного боку вона надала «нелегальний» дах для сотні тварин, а з іншого це спровокувало конфлікти із сусідами. У сюжеті ТСН вказується, що, за офіційною версією слідства, жінку сильно покусали її ж собаки. Але у місті в це не вірять і вважають, що на зоозахисницю напали не тварини, а люди.

Постраждалу знайшов її рідний брат. Жінка лежала серед подвір’я закривавлена і обмотана ланцюгами, якими прив’язувала собак. На тілі постраждалої Альони Хомуточенко майже відсутні неушкоджені ділянки.

Новини Вінниці / На Вінниччині знайшли пошматованою жінку, яка доглядала за безпритульними собаками (ВІДЕО)

Наразі жінка знаходиться у лікарні у важкому стані, але при свідомості. Однак, що сталося того вечора, пам’ятає погано. Альоні терміново зробили кілька операцій. За словами лікарів, стан пацієнтки важкий, але стабільний. «Травма носа, перелом верхньої щелепи, нижньої щелепи, рани займають всю ліву половину», – розповів завідувач травматологічним відділенням Могилів-Подільської ОЛІЛ В’ячеслав Северюхін.

Читайте також: Скандал у Вінниці: “Діти Моргунова” – це помічники Пашковського

Все почалося з того, що 5 років тому жінка у себе на подвір’ї зробила притулок для безпритульних тварин. Оскільки територія не велика, то собаки жили всюди: у дворі, у хаті і навіть на горищі (100 собак та 11 котів). Саме через це, як вважають місцеві, жінці могли помститися. Кінолог Геннадій Селантьєв розповів, що дворові собаки Альони таких травм завдати не могли:

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 125 КК України «умисні легкі тілесне ушкодження». Версію про помсту вважають основною. «Гуляє думка по Інтернету, що там побили, але нічим цей факт не підтверджується», – пояснює начальник сектору превенції Микола Плютяк.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!