“Демонструють неповагу до вінничан”: Моргунов про “чорнуху”, якою завалили Вінницю під вибори

By , in Скандали Вінниці on . Tagged width:

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов відреагував на масову появу “чорнухи” проти його команди та нього особисто на вулицях міста.

“Мені здається, що ті, хто засмічує цим брудом наші вулиці, демонструють свою неповагу до вінничан та Вінниці”, – написав Моргунов на своїй сторінці у Facebook.

Міський голова зауважив, що більшість політичних сил та кандидатів відмовилися підписувати Меморандум про чесні вибори. На його думку, причиною стало те, що є люди, які зацікавлені у створенні хаосу у Вінниці.

“На жаль, вимушений констатувати, що до меморандуму про чесні вибори більшість політичних сил та кандидатів не приєдналися. Напевно, хтось дуже зацікавлений у хаосі та нестабільності у нашому місті”, – пише Моргунов.

Варто зазначити, що під постом залишив коментар обурений вінничанин, який заявив, що люди, які поширюють ці “чорнушні матеріали”, обклеїли ними весь його під’їзд, а також насмітили.

“Жлобы обклеили чернухой весь подъезд, а бумажки от наклеек выбросили прямо на пороге. Что же они собираются делать в горсовете, если так ненавидят горожан?”, – обурився коментатор.

Нагадаємо, що за даними руху ЧЕСНО політичні конкуренти мера Вінниці Сергія Моргунова витрачають на поширення “чорнухи” проти нього найбільше грошей в Україні.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!