Знижка 19% і 21%. У Вінниці знову зменшать суми в платіжках за тепло і гарячу воду

By , in Uncategorized on . Tagged width: , , ,

Вінничанам знову зменшать суми у платіжках за послуги теплопостачання і гарячої води, якими користувалися у січні. Знижка становитиме 21% і 19% відповідно. Такі зміни пов’язані із постановою, ухваленою Кабміном, та зміною ціни на газ.

6 лютого виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води.

Отож, в лютому користувачі «Вінницяміськтеплоенерго» отримують квитанції з цінами за тепло і гарячу воду, де буде вказана ухвалена знижка.

«Ваше завдання – постійно моніторити і наступного місця приймати аналогічні рішення щодо можливості забезпечення знижкою за тепло і за гарчу воду. Вінничани чекають, щоб платіжки були адекватними. Якщо ми можемо взяти на себе таку відповідальність і зробити знижку, ми повинні це зробити», – сказав під час виконкому міський голова Сергій Моргунов.

Директор департаменту енергетики, транспорту і зв’язку Михайло Варламов розповів про принцип визначення суми знижки.

«Знижка індивідуальна. Якщо в людини кімната в гуртожитку, в неї невелика сума. Якщо ж в людини нема централізованого опалення, але є місця загального користування, то від цієї суми знижка. Грубо кажучи, зменшуються ті нарахування, які зробили людям. Тобто, якщо в лютому людина мала заплатити тисячу гривень за централізоване опалення, їй йде знижка від цієї суми, і вона платитиме менше», – сказав посадовець.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!