Голова Гранова вдарив волонтерку, бо це політика

By , in Uncategorized on .

Сільський голова Гранова Віктор Боднюк, замість допомоги лікарям, схоже, вдався до політичних інтриг.

Після скандалу з побиттям волонтерки-координаторки фонду «СтопВірус» Катерини Романенко в одному з інтерв’ю намагався виправдати свою поведінку тим, що волонтерка представляє політичну партію та, на його думку, збирається йти на вибори. Тому, за його логікою, допомоги лікарям не потрібно.

При цьому Боднюк заявив, що готовий боротися із політичними опонентами будь-якими методами.

Нагадаємо, що у вівторок, 2 червня, Катерина Романенко, Володимир Долиняний та Іван Ситар, координатори спецфонду «СтопВірус» у Краснопільській ОТГ та навколишніх селах, привезли партію медичного вантажу – захисні засоби та препарати для дезінфекції – в амбулаторію села Гранів, куди з криком увірвався сільський голова Гранова Віктор Боднюк.

«Хто вас, благодійників, сюди запрошував? Чого ви сюди приїхали? Що ви тут робите? Їдьте в свої села! Вийдіть усі звідти!» – волав сільський голова, виштовхуючи координаторів із амбулаторії.

Будь-які намагання координаторів та волонтерів заспокоїти дебошира-сільського голову були марними.

Координатор спецфонду Катерина Романенко розповідає:

«Віктор Бондюк поводився неадекватно. Він нас принижував, матюкався, виганяв із амбулаторії. Мене вдарив та штовхнув на двері. Ніби ми зайшли до його приватного приміщення. Між тим, його повноваження сільського голови жодним чином не поширюються на амбулаторію, яка належить до Гайсинського комунального закладу первинної меддопомоги. До речі, з нами там була й головний лікар цієї медичної установи Тетяна Кацан. Були й депутат райради та сільської ради. Але ніщо на поведінку Віктора Бондюка не вплинуло. Медперсонал амбулаторії готовий був прийняти допомогу від спецфонду, люди зраділи, бо ми привезли те, що їм необхідно для роботи – маски, респіратори, захисні костюми, щитки та антисептичні препарати”.

Координатори залишили все, що привезли, в амбулаторії та сподіваються, що все дістанеться медикам.

Сьогодні із відкритою заявою також виступив і спецфонд «СтопВірус», який засудив дії чиновника.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!