Юрій Хорт. Справжня біографія вінницького активіста

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Юрія Павленка, він же Хорт, знають у Вінниці добре. Адже, якщо і стаються мітинги у місті, то з великою вірогідністю на них ви побачите Хорта. Разом з ним компанію залюбки складе депутатка Ганна Давиденко, яка завдяки таким мітингам, допомогла Батьківщині скотитися до 7% -ої підтримки вінниччнами цієї партії. А потім, покинула цей корабель, що тоне. А також знатні друзі Хорта активісти, типу, Володимир Воловодюк, Валерій Палій та інформаційна підтримка Таїсія Гайда разом з Ольгою Малиновською. Усі вони працюють на Порошенка.

ЯК ВЕРБУВАЛИ ХОРТА

За бравими гаслами про захист вінничан на мітингах, нам ніколи не розкажуть, що така активність – постійно купується. Мітинг – став товаром. Жодного не проходило безкоштовно.  Журналісти “Вінницької хвилі” вперше розкажуть, скільки і хто платить таким активістам. 

Ідея цього розслідування у нас виникла ще під час мітингу, щодо перегляду кандидатури на посаду Голови ОДА Вінниці В. Скальського. Саме тоді ми здивуваился, коли Юрій Хорт, знаний борець із режимом Порошенка, поширює на своїй сторінці у Facebook позицію міністрів та депутатів з партії Порошенка. Після того, як ми звернули на це увагу у статті – Хорт чимдуж видалив допис.

ДОВІДКА: Павло Розенко екс-міністр соціальної політики від Порошенка. Він же №39 в списку ЄС Порошенка (колишньої БПП).

Можливо Хорт помилився? Ні. Адже потім з такими ж гаслами, як і в поширеній інформації від Розенка!!!, виходять мітингувальники під ОДА на чолі з Юрієм Павленко.

Тобто, з одного боку маємо образ борця з режимом Порошенка (хоча це вигадка і ми доведемо це нижче – ред.), а з іншого – підтанцьовка під дудку інтересів екс-гаранта. Адже призначення Головою Вінницької ОДА людини не з орбіти Порошенка для самого Порошенка, очевидно, втрата впливу на рідний регіон. Щоб цього не допустити йому потрібно було демонструвати, що люди проти такого призначення. Якщо проти – В. Зеленському слід обирати іншу кандидатуру. Але, задуманий план провалився. Президент все одно назначив людину з міської ради. Що це значить для вінничан, ми вже аналізували.  

ЯК ЗАРОБЛЯЄ ХОРТ?

Ми пішли далі і почали шукати, а ким же працює Юрій Хорт. Мітинги мітингами, а заробляти гроші ж потрібно. Під час позапарламентських виборів до ВР, Юрій Павленко вказує, що він тимчасово безробітний. Тобто, грошей йому заробляти ніде. Раніше він працював помічником у Андрія Лозового, права рука радикала Олега Ляшка, чия партія, до слова, також фінансувалася з кишені Порошенка. Більше можна почитати за посиланням.

На що ж тоді жити Хорту, якщо немає роботи? Може статки великі заробив і на них живе? Але ні. В свіжій декларації у Хорта вказано, що у нього в активі 40 000 гривень. Дані за липень 2019-ого. 

ЗВІДКИ Ж ГРОШІ?

До нас потрапила переписка, в якій особа із подібним прізвиськом ХОРТ спількується із людиною на ім`я Микола Ярославович. Таке ж ім’я та по-батькові у екс-заступника Головного прокурора Миколи Голомші. Він же – керівник партії в якій служить Хорт “Патріот”. Наші джерела переконують, що переписка була якраз зафіксована під час мітингу під ОДА, щодо призначення Скальського.

Набери на чорний – це очевидно, зв’язатися по безпечному каналу.

Зверніть увагу, назва бесіди – “партАктив”. Тобто з високою вірогідністю діалог відбувається саме з Голомшою.

Хто такий Голомша?

Хорт депутат партії “Патріот”. Саме цю партію фінансує, як би це не було дивно, заступник Ген.прокурора Луценка.

Гроші, ідеї, мітинги, все відбувається тільки з погодження Голови партії. Про те, що у Голомші в Ген.прокуратурі все добре свідчить і те, що там працює уся його родина. Про це писав 24 канал. Сам же Голомша, будучи заступником, звичайно, спілкується і з самим Юрієм Луценко. Луценко, нагадаємо, кум Порошенка. От і складається пас’янс.

Ніякого суду через розірваний портерт не було. Хорта покарали за бажання скинути владу

Юрій Хорт потрапляв до бази Миротворець. Це платформа, яка збирає та публікує дані осіб, які здійснили злочин проти національної безпеки. І саме звідти стало зрозуміло, що Хорт, насправді, був звинувачений не в тому, що порвав портрет, як він каже, а в тому, що виконував вказівки невідомих кураторів, щодо повалення державного устрою. Про це йдеться і в описовій частині судового рішення, повна версія за цим посиланням. Наведемо коротко. Кидав у правоохоронців гранати. А також був озброєний і готував теракт.

Ось витяг із вироку.

І, найголовніше, суд не брав до уваги вислови і пошкодження портрету гаранта, як про це заявляє Хорт. Суд брав до уваги, саме вчинки Юрія Хорта, які були описані вище. Ось з витягу справи.

КОЛИ Ж ЗАВЕРБУВАЛИ ХОРТА?

Коли Хорт потрапив за ґрати з ним почали тісну “роботу”.

Юрія Павленка етапують до зали судових засідань

Це називається вербування. “Будеш добре себе поводити, робити те, що накажемо – не доведеться тягнути строк 4 роки”, – десь так йому було озвучено. Хорт, фактивно, обміняв свою незалежність на свободу. І відтоді більше портрети Порошенка не рвуться в його руках, а навпаки, виникають дописи депутатів від ЄС на його сторінках. Тому від бравого захисника честі, насправді, слід очікувати тільки браві мітинги, на які йому накажуть йти. Адже він саме з них і годується.

Андрій Афанасієнко

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!