Як вінницькі «Слуги» просувають людей Продивуса за спинами АТОшників та волонтерів

Всі опоненти презентували свої команди. Разом з цим стало точно зрозуміло, хто з ким і для чого.

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Тепер політичне майбутнє Вінниці проглядається ясніше. Кандидати в мери та в депутати остаточно відомі. Але, найголовніше, що тепер видно, хто за кого насправді – це дає можливість ясніше зрозуміти, що нам чекати в останньому місяці перед виборами. Якщо коротко, то проти чинних управлінців об’єдналися всі: «ЄС», «Слуга Народу» та ОПЗЖ. Це не значить, що вони створили коаліцію і об’єднані ідеєю змінити місто, – це значить, що їх об’єднало маніакальне бажання змістити існуючих управлінців і прийти до влади, обіцяючи все на своєму шляху. Які козирі в одних та інших, і що чекати усім вінничанам – аналіз в цій статті.

Одна з найсвіжіших новин, яка збентежила вінничан – кандидат в мери Вінниці від ОПЗЖ В’ячеслав Узєлков.

Володимир Продивус та Юрій Бойко, поруч В’ячеслав Узєлков

В’ячеслав навіть усвідомлюючи, що у нього жодних шансів на перемогу, все одно погодився на пропозицію стати кандидатом. Значить його мотив банальний – пара тисяч доларів.

А от мотив головних кураторів цієї проросійської політсили більш стратегічний – перше – це заявка на майбутні парламентські вибори. А друге – висування іменитих спортсменів – діє на підсвідомість виборців, мовляв, в цій партії не лише проросійські прихвостні, а й відомі спортсмени та фахівці, а значить, це не загроза для України.

Але в цій новині здивувало також і те, що колишні регіонали Юрій Бойко та Володимир Продивус сфотографувалися разом, чим підтвердили співпрацю і наміри брати Вінницю з усіх боків.

З одного боку – Узєлков з ОПЗЖ, яким соціологи прогнозують 5.5%. З іншого боку – «Слуги Народу», які отримали вільний доступ до каналу Продивуса.  

Менше тижня тому, наприклад, сорок хвилин в ефірі був Голова ОДА Вінниччини, він же кандидат в мери від «Слуги Народу». Не враховуючи постійних сюжетів, в яких майже щодня розповідають про всі місця де побував Голова ОДА.

Почали про роботу, а далі – незадоволення містом, трамваями, загалом, будь-чим, що б не запитав ведучий.

Але, після монотонної критики звичайно настала і кульмінація/агітація – розповіді про оновлення і нові обличчя, які вже на порозі.

Про те, що ефір спланований і заздалегідь оговорений свідчить і те, що ведучий жодного разу не запитав про персоналії в команді, яку ведуть «Слуги Народу» у міськраду. А там, як ми вже писали раніше, танцюристи, актори, торговці з ринку і, що цікаво, люди, які пов’язані з Володимиром Продивусом та його товаришем, нардепом, Максимом Пашковським. Про їхню дружбу ми писали раніше.

Судіть самі. Наприклад, в команді у «Слуг народу» опинився керівник «ТРК Вінниччини», де власне і розповідав про все хороше і проти всього поганого, керівник Вінницької ОДА.

Також в команді «Слуг Народу» Олександр Орленко співробітник компанії «Регіна», яка належить Володимиру Продивусу. Також в цій команді, колишня працівниця з ринку, помічниця нардепа Максима Пашковського…

Така вервечка випадковостей наводить на думку, що за спинами волонтерів, ветеранів АТО та бізнесменів своїх людей просуває кримінальний авторитет.

На іншому фланзі нещодавно з’явився кандидат від «Європейської Солідарності». Його тримали до останнього, щоб менше набрався негативу. Про те, що він висуватиметься, чутки ходили давно, тому чогось неочікуваного не було. Тим паче, що сам кандидат раніше вже працював на «ЄС».

Що чекати від них розкажемо в наступних статтях. Підписуйтеся, щоб нічого не пропустити.

Володимир Великий спеціально для «Вінницької Хвилі».  

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!