Як Мейдич з Продивусом проштовхують своїх до Вінницької міськради

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Партія підприємців, яку фінансуватиме Володимир Продивус відклала свій старт через наші публікації і, можливо, навіть змінить назву. Але це не заважає «штовхати» інший проект Пашковського та Продивуса – «Центр Захисту Вінничан». Що це за центр такий і яка його мета? Розкажемо у цій статті.

Нещодавно у Вінниці з’явилася громадська організація «Центр захисту вінничан». Такий собі, політичний десант на замовлення. Вони і кров здають. І АТОшникам допомагають. І борються із забудовниками. Як то кажуть, «за все хороше проти всього поганого».

Щоправда, вони не говорять у своїх постах, що учасниками нової Громадської організації стали помічники одіозного «Слуги народу» Максима Пашковського – ті самі, що носили по Вінниці гігантський портрет мера та казали всім, що вони – «Діти Моргунова» та «взагалі його палкі фанати».

При цьому браві активісти «відзначилися» не лише «виставою» з портретом Моргунова, а й наявністю в деяких з них кримінальних справ за насильство щодо жінок та навіть заробітком на військових тендерах (яке «несподівано» відбувається під покровительством «слуги народу» Пашковського).

Крім того, вони мають безпосереднє відношення до кримінального авторитета «Монгола», він же нардеп Олег Мейдич.

Хто такі ці «захисники вінничан»?

Новоутворена громадська організація «Центр захисту Вінничан» – це банальна копія «Центру захисту киян», яку два роки тому організував «батьківщиновець» Віталій Нестор. Він товаришує з вінницьким мажоритарником Олегом Мейдичем – колегою по партії та власником вінницького видання «VLASNO.info».

Колектив видання «Власно» пише всі статті для «Вінниці корупційної» (нею керує безпосередньо Максим Пашковський, а фінансує весь проект Володимир Продивус)  та є тісно пов’язаним з «Вінницькою агенцією журналістських розслідувань» (більшість журналістів «агенції» працюють у «VLASNO.info» та отримують «фінансову допомогу» від Продивуса та Мейдича). На основі цього можна дійти висновку, що ідею для нової «ГОшки» знайшли саме журналісти «Власно». Не дарма ж вони виконують роль піар-служби «Батьківщини» у Вінницькій області та паралельно рекламують одіозну депутатку Ганну Давиденко, яку звинувачують в організації схем з привласнення державних земель на Вінниччині.

За втілення цієї ідеї став відповідальним Максим Пашковський. Саме тому в засновники цієї ГО увійшли одразу два його помічники: екс-СБУшник з Кропивницького Олександр Орленко та колишня продавчиня на базарі Джулія Манубата. Ми про них вже писали.

Олександр Орленко, помічник “слуги народу” Пашковського

Якщо порівняти два «центри» вінницький та столичний – різниця очевидна: київська організація має власний сайт та десятки тисяч підписників на своїй сторінці у Facebook, а вінницький – кілька сотень підписників у Facebook та навіть жодного натяку на власний сайт.

При цьому «Центр захисту киян» відкрито піарить свого творця – Віталія Нестора, та поширює корисну інформацію (про особливості проведення ЗНО цього року, про поширення COVID-19 у Києві тощо), а «Центр захисту вінничан» діє за вже відомим шаблоном «VLASNO.info» та грантожерів з «Вінницької агенції журналістських розслідувань», які також працюють і у «Вінниці корупційній».Це легко побачити завдяки тому, що всі 4 ресурси публікують однакові «антикорупційні» статті, які створюються одним і тим самим колективом журналістів – редакціями «Власно» та «Агенції журналістських розслідувань».

До речі, саме фотозвіт про виконану роботу «Центру захисту вінничан» остаточно переконав, що «портретоносці» працюють на Пашковського.

При цьому найбільше ці «активісти» намагаються піаритися на своїй «боротьбі з чинною владою», пафосно заявляючи «громадська організація «Центр захисту вінничан» послідовно і цілеспрямовано веде свою роботу»… І це при тому, що ще місяць тому цієї організації не було взагалі.

І все ж таки, якщо подивитися на реакцію вінничан – стає зрозуміло, що геніальна ідея Олега Мейдича щодо чарівного перетворення вінницьких аферистів на крутих «громадських активістів» закінчиться грандіозним фіаско.

Якщо завдяки рейтингу Володимира Зеленського трюк з «новими обличчями» ще спрацював, дозволивши «слугам Продивуса» Пашковському та Драбовському отримати мандат, то на цей раз подібна тактика не спрацює.

Вінничани навчилися відрізняти «нові обличчя» від аферистів, на яких вже тавра ніде ставити.

А з чого все починалося?

Сьогодні, здається всі знають, що «Вінниця корупційна» – це ресурс, створений нардепом Максимом Пашковським під місцеві вибори на гроші Продивуса. Саме тому «Вінниця корупційна» залишається лідером за витратами на рекламу у Вінниці:

Авторами ідеї подібного «чорнушного» ресурсу стали місцеві грантожери – «Вінницька агенція журналістських розслідувань».

Саме вони запропонували власнику видання «VLASNO.info» Олегу Мейдичу та кримінальному авторитету Володимиру Продивусу об’єднати зусилля у напрямку створення істерії про «небачену корупцію у місті».

Отримавши фінансування від Мейдича, який нині очолює обласний осередок «Батьківщини», а також від криміналітету в особі Продивуса, «Вінниця корупційна» почала інформаційні атаки, намагаючись викликати у місті істерію навколо «неймовірної корупції галактичного масштабу».

Одна з інформаційних атак навіть мала певний успіх – СБУ навідалася до Вінницької міської ради з обшуками через «привласнення коштів при закупівлях солі». Пашковський одразу гучно похвалився цим «тріумфом», а вже через кілька тижнів справа розвалилася в суді, тому що слідство не надало жодного доказу. Зауважимо, що спочатку цей «тріумвірат» («Власно», «Вінниця корупційна» і «Агенція журналістських розслідувань») намагався діяти обережно, розміщуючи в різний час матеріали, які мали певні відмінності (інший порядок слів, інші акценти тощо). Але вже через два місяці після «запуску» публікації почали виходити синхронно і без особливих змін:

При цьому, як можна побачити з цих трьох скріншотів, «VLASNO.info» та «Вінницька агенція журналістських розслідувань», використовуються в якості авторів «чорнушних» матеріалів, а «Вінниця корупційна», відповідає за масштабну рекламу матеріалів, створених підопічними Мейдича.

Піар своїх кандидатів

У цьому напрямку Пашковський і Продивус роблять все максимально просто.

Зокрема, видання «VLASNO.info», яке належить Мейдичу, та телеканал «ТРК Вінниччина», який належить Продивусу, в унісон піарять одіозну депутатку ВМР Ганну Давиденко, яка «прославилася» на всю Вінницю через свою земельну аферу.

Наостанок зауважимо, що Ганна Давиденко – не єдиний кандидат, якого будуть підтримувати на місцевих виборах Пашковський та Продивус.

Дивлячись на весь цей цирк, виникає лише одне питання: чи захочуть вінничани «переплюнути» Верховну Раду з її тамадою та весільними фотографами, обравши до Вінницької міськради протеже кримінальних авторитетів, які маскуються під благодійників та патріотів?

Володимир Великий, спеціально для Вінницької Хвилі

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!