Як депутатка Давиденко підставляє своїх виборців і «перевзувається» напередодні виборів

Нещодавно видання «VLASNO», опублікувало новину про те, що Ганна Давиденко повертається до лав ВО «Батьківщина». І якби не вибори на носі, ми б на цей «трансфер» не звернули уваги. Але ж принципова депутатка вже полишала лави «Батьківщини» за власним бажанням.

Цей вихід з партії відбувся у подібних умовах: рідна партія почала втрачати рейтинги і Ганна Давиденко пішла. Що ж не склеїлося у неї із «ЗЕ» і невже Давиденко знову тікає з корабля, що тоне?

Перебіжка депутатки Ганни Давиденко поділила вінничан. Одні вважають подібну поведінку прийнятною, інші ж визначили це як зраду своїх виборців. А в політиці подібне називається перевзуванням.

Ганна Давиденко полишила «Батьківщину» рівно рік тому. І «гріла партійне крісло» вона з 2009-го року. Після виходу Ганна Давиденко недовго була вільною депутаткою. Буквально за пару місяців вона публічно заявила про свою роботу із одіозним депутатом від «Слуги Народу» Максимом Пашковським, який веде бізнес в РФ навіть зараз.

Їздила з ним до Верховної ради. Пліч-о-пліч виступаючи та заявляючи про свою персону.

Брала участь в Антикорупційному форумі, який організовував, знову ж таки, Слуга Пашковський і на який з’їхалися безліч депутатів від «Слуги Народу».

Підтримувала різні активності зеленого нардепа. Коли Пашковський не міг бути активним, вона разом із іншою депутаткою від тієї ж партії «Слуга Народу» навідувалася на обговорення ситуації навколо Водоканалу.

Загалом, ніхто не сумнівався, що Давиденко – одне ціле з Пашковським та «зеленою» командою. Саме тому реакція вінничан на повернення Ганни Давиденко до «Батьківщини» звелася до відвертого глузування. Адже робить це Давиденко, як і рік тому, тільки-но дізнавшись, що партія стабільно втрачає підтримку.

Деякі вінничани навіть зробили фотожаби на тему «перевзувань» Давиденко – ось пара прикладів:

Зауважимо, що серед можливих причин може бути не тільки страх Ганни Давиденко у тому, що вона не пройде до міської ради, а й партійні принципи самих «Зе-Команди». 

Партія «Слуга Народу» зберігає вірність своєму принципу «до влади мають приходити чесні люди, не заплямовані політикою».

На жаль, як політика Ганну Давиденко не можна назвати чесною.

Якщо публічно пані Ганна заявляє, що «мандат депутата її не цікавить», то потайки вона використовує депутатське становище, щоб відстоювати інтереси своїх спонсорів.

Крім того, у Вінниці загальновідомим є той факт, що «наймолодший ректор України, професор Ганна Давиденко» є центральною фігурою цілої низки корупційних скандалів. Один з них, наприклад, стосується  продажу дипломів про вищу освіту у Вінниці.

Серйозність цих скандалів та обвинувачень підтверджується також тим фактом, що навіть «зелений» мажоритарник Пашковський не зміг допомогти своїй подрузі потрапити до списків «Слуги Народу».

Зраджувати принципам, з якими йдеш на вибори та стаєш депутатом – це точно не те, що сподобається виборцю. Ми впевнені, що вінничани гідно оцінять спритність та легкість, з якими Ганна Давиденко «перевзувається у польоті». Тому бажаємо успіхів «наймолодшому ректору України», у якій би партії вона не опинилася завтра.

Віталій Можливий, спеціально для Вінницької Хвилі.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!