Визначені винні в падінні рейтингу Слуг Народу у Вінниці

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Народний депутат від Слуг Народу Максим Пашковський звинуватив у колосальному падінні з 63% підтримки до сьогоднішніх 12% – місцеву владу. Чи дійсно винна влада або ж Слуги Народу Вінниці постаралися самі? 

ТЕЗА №1: Головною причиною падіння рейтингу Слуг у Вінниці Пашковський вважає інформаціну блокаду, через яку, нібито, ведеться кампанія по дискредитації партії. 

В цій тезі була б логіка, якби не падіння рейтингу партії по всіх регіонах країни. 

Тобто, це тенденція, а не виняток. Розчарування в партії грянуло від Ужгорода до Маріуполя. Вінниця – не унікальна в цьому плані. Падіння всюди. 

Причому, в нашому місті зафіксовано не найбільше падіння, лідер – Маріуполь. 

Ми ж розуміємо, що подібна інформаційна каманія по дискредитації партії не може існувати централізовано в усіх містах одномоментно? Тому, цілком логічно, що люди розчарувалися безпосердньо в персоналіях, які обрали. Тобто у діях своїх народних депутатів. 

Наприклад, той таки Пашковський. За час перебування у Верховній раді – не виконав жодної обіцянки із його передвиборчої програми. Ніяких обіцяних “нових робочих місць, цікавих актуальних умов праці для молоді”. Також, нагадаємо, Пашковський обіцяв у Вінниці, цитуємо: “добиватимуся розвитку сфери малого підприємництва, шляхом впровадження прозорих та зрозумілих умов імеханізмів створення, функціонування малих підприємств”, а також обіцяв молоді, цитуємо: “добиватимусярозвитку сектору IT-технологій”. Всього цього досі не виконано і навіть не зроблено жодного кроку в цьому напрямку! Можливо причина саме в цьому? 

Замість виконання обіцянок, Пашковський вляпався в купу скандалів. На 1+1 його звинуватили в тому, що він не працює у Верховній раді, не написав жодного нового Закону чи законопроекту, а відправлена всього пара запитів. Пашковський навіть Антикорупційний форум провів, на якому було помічено двох підозрюваних в корупції нардепів. Провів мітинг під міською радою, але замість людей покликав спорстменів-тітушок, а вже їх пов’язали із кримінальним авторитетом Продівусом. 

В місті Пашковського через відсутність його роботи іронічно прозвали «Бабусиним пиріжечком». 

І так можна продовжити про кожного депутата від «Слуги Народу», Пашковський не виняток: Борзова, Домбровський. Усі вони проявили себе, з точки зору очікуваної ефективності, дуже погано. Нуль. Жодних змін та виконаних обіцянок. Ось чому насправді настало розчарування у виборця. Можна довго шукати винного, але винні нардепи самі. 

Через подібну відсутність довіри вище керівництво з Банкової хоче піти на ризикований крок. «Слуги народу» хочуть змінити Виборчий кодекс таким чином, щоб кількість мандатів у місцевих радах була пропорційна підтримці партії на всеукраїнському рівні. 

ТЕЗА №2: Існує програма цілеспрямованого обману керівництва країни про реальний стан справ в місті й області.

За логікою нардепа у міської ради є люди, які постійно намагаються приховати погані справи в місті. Це, наче у Сталіна, у того теж в уяві існував міфічний центр центрів, який необхідно було знищити.

Все б було б так, але Вінниця вшосте стала найкращим містом для життя. Що та від кого приховувати, якщо люди самі оцінюють діяльність міської ради і про це свідчать незалежні опитування? Вінниця впевнений лідер, тому ніякого «цілеспрямованого обамун» не може й існувати. 

ТЕЗА №3 «Область злили Гройсману бо поставили Скальського»

В такому випадку, Пашковському слід було б писати і про те, що брат Голови Офісу президента Єрмака продав посаду Голови Тернопільської ОДА за 2 млн доларів. Але, чомусь, Пашковський з цього приводу не написав жодного слова. 

Слід звернути увагу нардепа, що Президент В. Зеленський, не «зливає область», а зацікавлений в тому, щоб в містах зберігалася позитивна динаміка життя.

Саме тому, на посади призначають фахових спеціалістів. А повертаючись до другої тези, де Вінниця шість разів поспіль краща – це свідчить про те, що управлінці дійсно працюють над комфортом.

Резюмуючи. Саме вибірковість Пашковського та інших депутатів щодо висвітлення тем – ось справжня причина, чому рейтинг і Максима Пашковського та партії «Слуга народу» летить вниз. Саме через неможливість відділити головне від другорядного і займати проактивну позицію по всіх питаннях, а не окремих, які вигідни саме сьогодні.

Мабуть «Слугам Народу» cлід винного зазирнувши в дзеркало. А вже потім згадати, що ці люди обіцяли вінничанам. А потім, бажано почати все ж таки це виконувати і, бач, рейтинг поповзе в гору. 

Максим Первозванний для Вінницької Хвилі

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!