Вперше Зеленський показав реальне ставлення до Вінниці та вінничан

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Чому співачка, яка не любить Вінницю, говорить на всю країну від вінничан? Чому у новорічному ролику Президента міста-аутсайдери за показниками життя з’являються по декілька разів, а для міста, яке п’ять разів поспіль визнають кращим, місця не знайшлося? 

Пристрасті навколо новорічного привітання Президента щухли, тому є можливість розповісти про маркери та послання, які показав Президент в цьому зверненні для жителів Вінниці. Великі мужі у таких популярних відео, які дивитимуться мільйони, завжди люблять закладати приховані сенси. 

І ми вже були свідками подібного. Згадайте, як у відео тоді ще кандидата в президенти Зеленського, позаду нього на Олімпійському, ніби випадково, з’явилися літери, які навіть невибагливий міг скласти у прізвище відомого олігарха Коломойського. А цифра біля правої руки, чітко відповідала 73% голосів, які отримає Зеленський на майбутніх виборах. Думаєте, це така випадковість? Звичайно, ні. 

Стопкадр з відео Зеленського

А вже на посаді Президента, таких повідомлень не зробиш, все ж таки, існують рамки. Але, якщо таких повідомлень не бачимо, це не значить, що їх немає.  

Наприклад, одним із таких  недоброзичливих жестів можна вважати те, що організатори новорічного ролика дали слово Ользі Поляковій. Наче вінничанка і відома на всю країну, що тут такого? Але, погляньте на це з іншого боку. 

Ольга Полякова у відео новорічного привітання Зеленського

Це може бути і один із жестів, щоб продемонструвати свою нелюбов до цього краю. Спитаєте як? Полякова в одному з інтерв‘ю для (прости господи) журналіста Гордона, недвозначно заявила, що Вінницю вона не любить! І саме через цю нелюбов давно там не була.  На 9 хвилині вона каже: 

“Я не люблю, почему-то, Винницу и не езжу туда”, – кривлячись проговорила Полякова і потім з таким самим виразом обличчя додала –

“У меня нет там ощущения дома, понимаете?”. 

Інтерв’ю Полякової від 11 грудня

Це інтерв’ю було опубліковано ще задовго до новорічного привітання – 11 грудня.

Тобто, якби організатори підходили відповідально до підбору артистів та меседжів, які хочуть доносити, вони б неодмінно врахували цю неприємну деталь і запросили замість Полякової, наприклад, Віктора Бронюка. Вінничанин Бронюк, навідміну від Полякової, досі мешкає у Вінниці і робить для міста більше, ніж співоча білявка. Або, якщо кварталівці хочуть показувати своїх, взяли б акторів із вінницької “Ліги Сміху”, серед акторів цього проекту також багато відомих зірок для вінничан. Ми підкреслюємо, що претензія не до артиста, а до його слів та його ставлення до міста.  Байдуже, хто б там міг бути, але точно не може говорити від усієї Вінниці людина, яка не любить свою батьківщину. 

Але, якщо повернутися до сенсів, які хочуть закласти автори ролику – то Полякова підійде, краще за Бронюків чи інших відомих вінничан. І постійні зрізання державних субвенцій на низку інфраструктурних та соціальних проектів Вінниці, в цьому контексті, вже не здаються випадковими, а радше тенденція, план на те, щоб Вінниці не жилося так солодко. І сюди ж можна додати приїзд “десанту” із народних депутатів на останню сесію Вінницької міської ради, який також виглядатиме, як чіткий план. Депутати-гості прибули не для того, щоб послухати про успіхи команди вінницьких управлінців, а прибули з конкретною метою – зірвати сесію. Аж сім слуг народу. І тільки один, вдумайтеся, всього один із Вінниці, що ж тут тоді робила юрба Слуг народу з інших міст? Правильно – завдання не давати Вінниці легко приймати бюджет і працювати. Ставити палки в колеса. Схоже, у “зелених” поставлено цілком конкретне завдання – дискредитувати владу та усі її рішення, не зважаючи на те, що саме ця ненависна їм влада і робить Вінницю кращою 5 разів поспіль на думку самих же вінничан. 

Тобто, подібні жести від команди Зе – це лише одна із стратегій, щоб Вінниці показати своє місце. 

Окрім цього, варто зосередити увагу і на тому, що у новорічному відео з’являються по декілька разів такі міста як Одеса, Дніпро та інші, а от Вінницю там не вдасться відшукати. Вона промайнула. І не більше. Але, вибачте, з чого виходили автори ролику, знімаючи одне місто по декілька разів, а інше – жодного? Які критерії? Чому місто, на яке може рівнятися ледь не 90%  міст України у цьому ролику не показали? Безліч чому і вінничани мають точно розуміти – Зеленський та його команда таким чином демонструють своє негативне ставлення до цього краю. Не патріотичне. 

Тому, як би ми не любили нові зміни у вигляді монобільшості, досвід демонструє: нові обрані нами ж слуги або взагалі десь загубилися або ж почали танцювати під дудку великих мужів, можливо, навіть не усвідомлюючи, які насправді у цих мужів плани на наше місто. І не усвідомлюють, що до самих же вінничан їм ніякої справи немає і ця зневага проявляється навіть у новорічних роликах. Та що там, навіть у назвах міст у вигляді тексту, які також показали у новорічному привітанні, де Вінницю розмістили маленькою і поряд із Кривим Рогом. Після давніх відео на стадіоні Олімпійському у подібні випадковості якось не віриться.

Стопкадр з новорічного привітання Президента

Володимир Великий, спеціально для Вінницької Хвилі

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!