Вінницький мажоритарник поширював порно у Верховній Раді (відео)

By , in обличчя вінниці Спецпроект on . Tagged width:

Народного депутата від партії “Слуга народу” Анатолія Драбовського помітили за пересиланням еротичного відео своєму однопартійцю Олегу Тарасову під час перерви в засіданні Верховної Ради.

Відповідне відео зняв журналіст Олексій Липовецький.

Примітно, що після пересилки ролика з голою жінкою нардеп почистив пам’ять свого смартфона, оскільки з’явилося повідомлення про недостатню її кількість. І серед обраного контенту, він видалив відео брифінгу Глави МОЗ Максима Степанова.

Також на кадрах, знятих журналістом, видно, що в телефоні парламентаря збережені десятки іннших еротичних зображень.

Варто зазначити, що серед тих, з ким вів переписку Драбовський ми побачили людину із прізвищем “Продиус”. Повідомлення від цієї людини приходять не рідше, ніж у “Офіційному чаті фракції”, який знаходиться за кілька рядків. Це є ще одним доказом того, що вінницькі мажоритарники зрадили Команду Президента та працюють виключно на інтереси кримінального авторитета Володимира Продивуса.

62-річний Драбовський в 2019 році був обраний народним депутатом Верховної ради України від партії “Слуга народу” по виборчому округу № 12 у Вінниці. До цього він працював ректором Вінницького кооперативного інституту.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!