Скандал у Вінниці: “Діти Моргунова” – це помічники Пашковського

By , in Скандали Вінниці Спецпроект on . Tagged width:

Передвиборча кампанія у Вінниці – в самому розпалі. Про це свідчить шалена активність вінницької “опозиції” у напрямку поширення бруду про Вінницьку міську раду та мера Сергія Моргунова.

Одним з таких “брудних прийомів” стало створення спільноти “Діти Моргунова”, яка вже стала відомою в усій Вінниці завдяки “одам Моргунову”.

За словами Володимира Зеленського, сьогодні в Україні “кадровий голод”. Особливо це помітно у Вінниці, де помічникам народного депутата доводиться особисто організовувати брудні провокації та брати в них участь.

Так, учасниками громадської організації «Центр захисту вінничан», яка була створена спеціально під місцеві вибори, виявилися помічники нардепа від “Слуги Народу” Максима Пашковського, а також ті самі “Діти Моргунова”, які 26 травня носили по Вінниці величезний портрет міського голови в образі полководця.

При цьому одіозна вінницька депутатка Ганна Давиденко на своїй сторінці у Facebook заявляла, що “Діти Моргунова” точно є фанатами вінницького міського голови, і розповідала всім казки, що “це ніяка не провокація”.

При цьому Ганна Давиденко відверто і безсоромно збрехала, оскільки вона все своє життя знайома з Максимом Пашковським. Як нам вдалося дізнатися, познайомилися вони ще у дитячому садочку, і ми навіть змогли знайти фотографії Ганни і Максима з тих часів.

Але це ще не кінець. Наші журналісти майже півроку проводили розслідування зв’язків вінницьких “слуг народу” Максима Пашковського та Анатолія Драбовського з кримінальним авторитетом Володимиром Продивусом.

Нам вдалося зібрати достатньо доказів, щоб твердо заявити, що діяльність вінницьких “слуг народу” фінансується Продивусом та є частиною плану щодо захоплення влади у Вінниці та Вінницькій області представниками криміналітету. Детальне розслідування доступне за цим посиланням.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!