Продивус та його куплені люди зникли?

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Останній місяць в інформаційному просторі Вінниці тиша, в порівнянні з осіннім та літнім періодами. Саме тоді створили відому спільноту «Діти Моргунова», яка виявилася проектом помічників нардепа Максима Пашковського. Саме в той період Пашковський отримав відоме прізвисько Бабусин Пиріжечок. Саме тоді було створено ряд проектів, які тільки і робили, що поливали брудом одне одного. Куди ж поділися активність цих людей в мережі? Літня відпустка, а може зміна тактики?

Сьогодні кримінальний авторитет Володимир Продивус не такий політично-активний. Все тому, що банда Продивуса, яка рветься до влади, зрозуміла – обрана стратегія виявилася хибною. З тактикою, яку вони обрали – їм влади не отримати. Люди Продивуса розпорошилися, але чинити інформаційні диверсії проти місцевої влади не перестали. Як працюють сьогодні люди Продивуса?

Вінницький Блог №2

На фланзі емоцій досі працює сторінка, яка належить відомому у вузьких колах Миколі Чорнобаю. З завидною регулярністю штампує фейки та пости, які не мають нічого спільного із викладом фактів – чисто емоційна історія.  

Микола Чорнобай. Чорнушник Продивуса

Чорнобай – давній друг Максима Пашковського та вірний солдатик Володимира Продивуса.  

Нині Чорнобай, за нашими даними, відіграє ключову роль в брудних політичних кампаніях на замовлення Продивуса проти вінницьких управлінців. А про можливу дотичність братів Пашковських та Чорнобая свідчать два важливих проекти.

Наприклад, у 2012 році Чорнобай був засновником «бізнес-інкубатору «Молоко». Саме в цьому інкубаторі виріс один із соціальних проектів, яким так хизується сьогоднішній нардеп Пашковський – «безкоштовна юридична допомога».  Якою він вихвалявся на передвиборчих ефірах.

Підпис, чим займається Пашковський. Під час передвиборчої агітації

А дружина Чорнобая фотографувала Володимира Продивуса для його книжки про самого себе.

 Вінниця Корупційна

Проект, завдяки якому мер Вінниці  очолив рейтинг як єдиний мер, на якого найбільше витратили грошей в Україні за для очорнення іміджу.

Вже майже 10 тисяч доларів витратили на рекламу постів,  які винятково пов’язані із мером та депутатами міської ради Вінниці.

Якщо починали журналісти пабліка із виважених коментарів, то сьогодні журналісти потонули в своїх оціночних судженнях. Нічого спільного із журналістикою теж не мають, працюють суто на емоційному, а не раціональному полі. Прикметно, що всі матеріали година в годину публікуються на відомому виданні «Власно». В мережі неодноразово припускали, що має стосунок до Вінниці корупційної журналісти з «Власно», а фінансове підґрунтя влаштовує Максим Пашковський та Володимир Продивус.

Центр захисту Вінничан

 Однією з іграшок Максима Пашковського стала партія, яка повністю скопійована зі столичного осередку ВО «БАтьківщини» – «Центр захисту Вінничан». За втілення політичної ідеї ГО «Центр захисту Вінничан» стоїть безпосередньо нардеп Пашковський. Саме тому в засновники цієї ГО увійшли одразу два його помічники: екс-СБУшник з Кропивницького Олександр Орленко та колишня продавчиня з ринку Джулія Манубата. Ми про них вже писали.

Партія підприємців Вінниці

Один з політичних проектів Володимира Продивуса. Стар відбувся на початку літа, але, чомусь зараз всі сторінки новоявленої партії кримінального авторитета закрили. Все дуже схоже на те, як працює Володимир Продивус. Спочатку дає гроші, але інтерес до проектів дуже швидко зникає.

Тож можна зробити висновок, що ніхто нікуди не зник, а, радше, зачаївся. Чекають, щоб висунути своїх кандидатів безпосередньо за місяць до виборів, а тоді, як і водиться, братва Продивуса знову почне наступ, щоб забрати владу, яку їй дуже хочеться очолити.

Володимир Великий, спеціально для “Вінницької Хвилі”

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!