Продивус розбрату: розкол серед “слуг народу” у Вінниці

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Місцеві вибори закінчилися, і скелети одразу почали випадати з шаф, де їх старанно ховали, щоб раптом не втратити дорогоцінний рейтинг. Одним з таких «скелетів» став давно очевидний факт: вінницькі мажоритарники від «Слуги Народу» Максим Пашковський та Анатолій Драбовський працюють на кримінального авторитета Володимира Продивуса.

Якщо раніше про кримінальні зв’язки та шкурні інтереси вінницьких «слуг» говорили лише у розслідуваннях видання «Вінницька Хвиля», то у четвер, 29 жовтня, роботу своїх «колег» вирішила публічно оцінити народна депутатка від «СН» Ірина Борзова, яка очолює президентську партію у Вінницькій області.

Хоч прізвища вона і не назвала, але «вінницьких колег» у депутатки всього двоє – це мажоритарники Максим Пашковський та Анатолій Драбовський, відповідно обрані в 11 та 12 одномандатних виборчих округах Вінниці.

 «Мої життєві принципи і підходи до роботи не сходяться з моїми колегами. До мене часто телефонують і звертаються жителі Вінниці та районів, які обрали своїх народних депутатів, що теж в партії монобільшості, але на жаль ті не знаходять на людей час. Очевидно мають важливіші справи», – заявила депутатка.

Але це лише «верхівка айсбергу». Журналісти видання «Вінницька Хвиля» виявили, що під прапорами «Слуги Народу» до місцевих рад зайшло багато людей кримінального авторитета Продивуса.

Так, Пашковського і Драбовського звинувачують в ігноруванні депутатських зобов’язань та нехтуванні інтересами людей, які за них проголосували. Але не варто забувати, що в обох «слуг Продивуса» є великий штат помічників: наприклад, помічники Максима Пашковського виявилися «дітьми Моргунова», які займалися дискредитацією мера Вінниці та приниженням вінничан, що підтримують чинного міського голову.

А помічники Драбовського, такі як Ігор Цигвінцев, займалися створенням різноманітних «чорнушних» відео для дискредитації вінницької влади.

Це Ігор Цигвінцев. Він називає себе порохоботом, а сам всюди топить за Драбовського.

Оскільки Пашковський та Драбовський працюють на Продивуса, то, відповідно, на місцевих виборах вони всіма силами підтримували тих, на кого вказував їх «начальник», а зовсім не кандидатів від президентської партії.

Ймовірно, саме ця зрада вінницьких «слуг народу» по відношенню до партії стала «останньою краплею» для інших представників осередку «СН» у Вінницькій області.

Колектив видання «Вінницька Хвиля» з цікавістю спостерігає за розвитком подій та уважно слідкує за діяльністю «людей Продивуса», які увійшли до Вінницької міської ради під прапорами «Слуги Народу».

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!