Представлена нова команда “Слуг народу”: знову актори та танцюристи

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Потужні реформатори. Ідейні лідери. Справжні професіонали державного управління. Все це не про тих, хто увійшов в нову команду “Слуг Народа” у Вінниці. В кращих зелених традиціях в команді з’явилися навіть гравці КВН та танцюристи. Що ж пропонують вінничанам і чому нам пропонують все це? 

Слуги не зраджують своїм традиціям. В українців є запит на професіоналів в державному управлінні, бо побачили, що таке коли фотографи керують країною.

Але, Слуги, чомусь, більше не чують своїх виборців. Принаймні про це говорить список членів команди, який сформували протягом шести місяців і нещодавно представили вінничанам.

З наших джерел стало відомо, що безліч людей просто відмовляли Ірині Борзовій, яка збирала команду.

Читайте також: Нові політични рейтинги. Хто стане мером Вінниці?

Ідея зібрати профі все ж таки була, але всі профі давно зайняті в інших партіях, де їм світить справжня робота. Саме тому в Слугах опинилися гравці в КВН, танцюристи, пілоти літаків, громадські активісти. 

Ми свідомо не хочемо нікого ображати і переходити на особистості. Кожен може сам пересвідчитися в цьому списком, який запропонувала команда зелених у Вінниці. Щоб бодай якось розшевелити дрімучі рейтинги та невідомі імена прибігли до святої традиції – фото з кандидатами в стилі совєтських класиків. Щоб рейтинг магічно переходив від одного до іншого. 

І разом з новою командою представили свіжий рейтинг місцевих виборів у Вінниці. Проводила його відома соціологічна група Рейтинг. І, що примітно – рейтинг чинного міського голови добряче зріс.

Зараз він складає 73%. Символічно. Рівно стільки ж лідер партії Слуг Народу отримував на всеукраїнських виборах, сьогодні вектор виборців, принаймні вінничан, змістився рівно навпаки.

Кандидату в мери від Слуги Народа готові довіритися, поки що, зовсім мало, якихось 5,8 відостків.

Чи буде зростати цей показник – навряд. Тенденція свідчить, що рейтинг буде тільки падати. Така ж погана картинка і у партії.
“Слуг народу” підтримують якихось 10%, а тим часом “Українська стратегія” впевнено набирає 52%.

Саме тому чинний мер продовжив свою передвиборчу кампанію на гаслах про комфорт міста, який має зростати ще. Вінниця 6 разів поспіль найкомфортніше місто за словами самих же вінничан.

Слуга ж народу свою кампанію будує звично – на відеороликах та керативі. Були спроби направити важку артилерію у вигляді співачки Олі Полякової (яка знялася в Новорічному зверненні Президента, проводить прямі трансляції з Женею Кошовим, виступала на День незалежності), загалом, стала підопічною студії Квартал 95, але її спроби стати опозиціонеркою провалилися, коли журналісти віднайшли її інтерв’ю з Дмитром Городном, в якому вона зізнається в нелюбові до Вінниці та в тому, що її мама живе в Росії, а не у Вінниці. 

Здається, “Слуги народу” зараз знаходяться на межі, коли їхній рейтинг може провалитися колосально. Адже ці рейтинги були зібрані ще до останніх скандалі. Наприклад із хабарем, який взяли нардепи зі Слуги Народу в 50 тисяч доларів за внесення правок в Законопроект.

Знаєте, особисто мені, було б цікаво побачити, що б говорили відповідальні за вибори у Вінниці, якби Слуги навіть не потрапили до міської ради, не здолали той 3% бар’єр. Коли вінничани сказали б ми зробили вас разом.

Микола Вінницький, спеціально для Вінницької хвилі

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!