Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Порошенко не може змиритися із поразкою у Вінниці. Він філігранно готується до майбутніх місцевих виборів. Відібрати Вінницю – це його стратегічна мета і план-реванш. Адже у нього є всього дві області де він отримав підтримку: значна у Львові і не така значна, але у рідній Вінниці, де він вибудовує свою армію активних порохоботів із старих та відомих активістів. Саме тому йому необхідно працювати над тим, щоб в цій області були свої люди, свої активісти, та свої ЗМІ, які доноситимуть його думку і стали відомими “борцями за майбтунє”. Про одного з таких ставлеників на мерських виборах ми писали раніше.

«Vinnitsia Today» та «Депутати .ін.UA»

Почнемо із видання «Vinnitsia Today» та «Депутати .ін.UA». Редакційна політика цих двох видань спрямована винятково на дискредитацію чинного мера Моргунова в інтересах Порошенка.

Видання «Vinnitsia Today» за пару місяців опублікувало 160 матеріалів присвячених саме Моргунову та його роботі. Разом з цим існує ще одне видання «Депутати .ін.UA», яке, фактично, виступає першоджерелом для щойнозгаданого «Vinnitsia Today».

Тобто, спочатку виходить матеріал на «Депутати ін. юа», а «Vinnitsia Today» копіює його без жодних виправлень до себе на сайт.

Адже, саме видання Vinnitsia Today підключене до Укр.нету і дозволяє покрити вінницьких читачів. Отже, щоб більше людей бачили ці критичні статті – їх направляють на Vinnitsia Today. Стратегія екс-президента направлена на дискредитацію влади не тільки у Вінниці, а й у Львові де його бійці (порохоботи) також готуються до атаки.

КОМУ Ж НАЛЕЖАТЬ ЦІ ВИДАННЯ?

На одному із онлайн-видань «Депутати .ін.UA» – є посилання на YouTube сторінку. Якщо перейти за посиланням, можна побачити лише одне відео, яке було завантажено рік тому «Депутатство як бізнес: як забудовують історичну пам’ятку Мури». І в цьому відео фігурує усім відома журналістка, яку звинуватили в крадіжці благодійних внесків під час Революції Гідності Таїсія Гайда.

Саме вона може керувати цими виданнями.

Чому Гайда працює на Порошенка? Її часто бачать в компанії тих, хто вже давно дав зрозуміти, що він працює на екс- гаранта – це Хорт (який рвав портрети Порошенка, але засудили його за те, що кидав гранати в полісменів, а щоб його відпустили раніше пішов на угоду зі слідством і після цього бере участь в мітингах, які вигідні Порошенку) та Ганна Давиденко, яка  покинула свою партію «Батьківщина» та почала разом з Хортом бурну діяльність саме в мітингах, які вигідні для Порошенка. Більше про це ми писали за цим посиланням.

ТАЇСІЯ ГАЙДА

Саме Таїсія Гайда крала гроші в активістів під час Революції Гідності в цьому її звинуватив вінницький підприємець та політик Віктор Малиновський у виданні «Кореспондент». Окрім цього Таїсію Гайду звинувачували і в тому, що вона організувала оборудку навколо збору коштів для собаки, яка вже давно померла, а за отримані гроші придбала нове авто.

Видання VLASNO

Ще одне видання, яке в керованій опозиції.

Власниця Ольга Маліновська пов’язана із людьми Кличко, а той, в свою чергу, є другом Петра Порошенка (Кличко разом із Порошенко літав до Відня на таємну зустріч із олігархом Фірташем і свого часу його “Удар” увійшов до лав БПП).

В аналітичному реєстрі Сlarity Project сказано, що серед власників ГО «Вінницька інформаційна платформа “Власно”,  окрім відомої вінничанки Маліновської є, така собі, Наталія Олегівна Мельник.

Людина із таким самим іменем прізвищем та побатькові працює директором столичного Департаменту економіки та інвестицій і призначена на цю посаду саме Віталієм Кличко.

Саме вона може курувати роботу Маліновської і надсилати темники для публікацій у виданні “Vlasno”.

Також, примітно, що депутатка-активістка Ганна Давиденко (яка почала працювати на Порошенка, після того, як покинула Батьківщину – ред.) на сторінках видання «Власно» почала згадуватися набагато частіше і в позитивному світлі, як активістка і борець із несправедливістю, яка може врятувати вінничан. А на публіці почали з’являтися разом із Хортом все частіше.

Тобто дають команду, кого і як “підсвічувати”.

Отже, Порошенко вибудовує справжню сітку із своїх ЗМІ та активістів, які будуть розхитувати корабель під назвою «Вінниця», щоб Порошенко, хоч десь, укріпився в лідерських позиціях і зміг їх обміняти на посади у Зеленського. Проплачені мітинги для таких активістів можуть обходитися у 50 тисяч гривень за один раз. Саме вони дають змогу залишатися на плаву і заробляти гроші “борцям”, які не мають постійного місця роботи.

Кінець першої частини.

Володимир Матвієнко

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!