Перемога Слуги Народу на мерських виборах знищить Вінницю?

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Вінниця це немов для спраглого оаза в пустелі. 5 разів краща для життя в Україні. 72% Вінничан, згідно дослідження, пишаються своїм містом. Бюджет щорічно зростає, капітальними темпами ремонтують парки, сквери, вулиці, оновлюється громадський транспорт, зростають інвестиції – можна точно сказати, що Вінниця, немов швейцарський годинник – працює чітко і розквітає. Без тіні смутку, більшість вінничан погодяться, що такі позитивні і постійні зміни відбуваються завдяки команді, яка сформувалася у Вінницькій міській раді протягом тривалих років.

На відміну від інших міст України, Вінниці дуже пощастило. Ця команда жодного разу не встрягала в гучні корупційні скандали, жодного разу не нехтувала інтересами громадян заради прибутку, – Вінниця за планом стає містом усмішок. Але, що ж може ці усмішки стерти з обличчя вінничан? Ризик, якому так легко можуть віддатися вінничани.

На позапарламентських виборах 2019 у Вінниці вперше перемогли кандидати, реклама яких була зеленого кольору.  Вперше навіть посунулися кандидати В. Гройсмана, які раніше кожних виборів перемагали. Ця ситуація продемонструвала, люди готові ризикнути, адже виборець навіть не вдивлявся в те, що хоче кандидат від Зе змінити, з якою програмою йде, які в нього ідеї – головне було «зробити їх разом». Але, якщо така поверхневість може безболісно пройти в рамках всеукраїнської виборчої кампанії – то обираючи таким чином на місцевих виборах, можна зіпсувати майбутнє. Адже вирішивши ризикнути і обрати кандидата лише за кольором, а не покладаючись на досвід – кожен вінничанин віддає своє майбутнє, яке відбувається не десь там далеко у Верховній раді в Києві, а сьогодні тут і зараз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Скандальний будинок за мільйон. Звідки він у заступника Голови Вінницької ОДА?

Ми вже бачимо, що Зе-депутати не ідеал. Серед них багато тих, хто зраджує заявленим принципам і мова не про «весна прийде саджати будемо», мова про наших, тутешніх зе-депутатів. Борзова, яка пройшла до парламенту, виявляється має нерухомість в окупованому Криму (документ) і бізнес-інтереси, а її чоловік працював при Януковичі і отримав квартиру за 10 млн гривень і, до слова, працює досі в ДУС. Координаторка Зе-Команди у Вінниці Світлана Лутковська також пов`язана із регіоналом Сергієм Татусяком. Ще один Зе-переможець від Вінниці Анатолій Драбовський встряв в скандал із здачею нерухомості.

Тобто, виходить, що на перший погляд нові кандидати виявилися не такими вже й новими, а ті, хто кричав більше за нові обличчя – далекі від чистої біографії. Люди, можуть змінюватися, але влада змінює навіть тих, хто змінився.

Саме тому, настав час, як нам здається, згрупуватися саме тим людям, які хочуть захистити команду, що дійсно змінює Вінницю, команду чий результат видно, а не піддатися емоціям і це можливо.

Якщо подивитися наскільки сильно відірвалися Зе-народні депутати від Вінниці від найближчих конкурентів – то стає зрозуміло, цей виграш стався на рівні соціологічної похибки, а не безумовне лідерство. Головне, щоб ті, хто бачать зміни і хочуть, щоб вони тривали – активізувалися на прийдешніх виборах і не дали, «зеленим чоловічкам» чи ображеним крадіям від партії екс-гаранта з ЄС взяти під контроль Вінницю, яка і без них розвивається семимильними кроками.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!