Останній зелений шанс для Давиденко

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Ганна Давиденко заплямувала себе зеленим кольором. Якщо раніше закрадалися думки, з ким вінницька депутатка може піти на місцеві вибори, тепер стало зрозуміло – вона вирішила йти не з ким, а як – йти ва-банк. Давиденко віддає свою маловідому особистість відомій партії, сліпо покладаючись на рейтинги. Чому сліпо і чи вдасться їй хоч щось отримати з такої ставки, і якщо раптом пощастить, що буде з вінничанами та Вінницею?  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Несистемний Скальський. Чого бракує Голові ОДА Вінниччини?

Для маловідомої вінницької депутатки, пов’язати себе із відомою партією – це останній шанс зачепитися бодай за якусь владу. І доля їй підкинула такий шанс. Одного дня просто у коментарях в соціальній мережі Фейсбук познайомилися Максим Пашковський та Ганна Давиденко. Спільна розмова була пов’язана спільним інтересом – будь-як насолити місцеві владі. У Ганни Давиденко в арсеналі досвід політичних алармістських настроїв у Максима Пашковського юридичний. Такий дует дає один неприємний плід для місцевої влади – фейсбук спільноту, в якій піднімаються питання стосовно імовірної корупції в місті. Щоправда, ніякої юридичної відповідальності героям статей не загрожує, оскільки складу злочину в такій поміченій корупції – жодного. Тобто, виходить, корупції суд не побачить, а значить її немає.

Розуміючи слабкі позиції цієї однією спільноти, новоутворена пара вирішує провести Антикорупційний форум у Вінниці. І тут встрявають в скандал.

На форумі журналісти помічають прихильників партії Шарія (хоча про місце проведення не знав до останнього ніхто), які вільно роздають свої газети, а також серед запрошених, як вдалося з’ясувати нашим журналістам, є товариші одіозного Юрія Бойка. Примітно, що його підозрюють у корупції на 150-180 мільйонів доларів (Вишки Бойкаред..), а його наближені люди сьогодні, чомусь, стають новими колегами Максима Пашковського і їхня участь підтверджується на форумі самим же зе-депутатом.

І от в цій атмосфері стає зрозуміло: Ганна Давиденко вирішила будувати свою стежку в політику. З одного боку фінансова та юридична підтримка зе-депутатом, а з іншого – відомим кримінальним авторитетом Володимиром Продівусом, який дав їй теж зелене світло на своєму телеканалі у Вінниці. Придивіться, як часто стала з’являтися на ТРК Вінниччина Ганна Давиденко, думаєте просто так? Ні, за те, що вона згодом все ж зможе відпрацювати або ж реанімувати клан, що дрімає, клан Продівуса.

Чи варто Давиденко покладатися на рейтинги?

Якщо зазирнувти в рейтинги 5-ого всеукраїнського муніципального опитування будь-який прибічник Слуг Народу надихнеться. За них у Вінниці хочуть голосувати 32%, а за найближчого конкурента «Українську стратегію» 15%. Але, є одне величезне АЛЕ.

Ці рейтинги були проведені у вересені-жовтені, ще до стрімкого 20% падіння рейтингу Президента Зеленського та його депутатів. Ще до скандалів навколо жінок комерційного сексу, ще до скандалів із кнопкодавством, ще до скандалів із притисненням ФОПами… Тобто, зараз цей рейтинг, скоріш за все, відкоригувався і в неприємну сторону для Слуг Народу.

А до виборів ще цілих 10 місяців, рейтинги за цей час стануть зовсім іншими і з такою тенденцією, скоріш за все взагалі неприємними, адже ведеться постійна боротьба за їхнє зменшення. Їх може залишитися так мало, що за них точно не здобудеш мерське крісло, на яке і мітить Давиденко цьогоріч разом з новим колегою Пашковським і підтримкою в особі Продівуса.

А якщо вийде?

Уявімо, що у Ганни Давиденко вийде стати мером. Що тоді? Які зміни чекають на Вінницю? Враховуючи те, що найближче оточення, яке підтримує вінницьку депутатку це: Таїсія Гайда, Володимир Володводюк, Максим Пашковський, Володимир Продівус, Юрій Хорт – ця компанія вірогідно стане дотичною до управління містом або якось братиме в цьому не останню участь. Це та перспектива, яка зараз проглядається, звичайно, можуть з’явитися інші люди, але так само гостро буде стояти питання управлінського досвіду останньої. І тут важко порівнювати управління університетом, де Давиденко керує, з управлінням 400 тисячним містом. У Ганни Давиденко такого досвіду немає. Так само, як немає його і в тих, хто “танцює” Ганну – у Макисма Пашковського чи Володимира Продівуса.

Тож місто, схоже, знову стане перед дуже серйозним вибором.

Обирати те, що вже працює і те, чому люди вже довіряють, але при цьому хочуть змінити очільника, виходячи із опитувань, або ж ризикувати і віддати важелі впливу розбудови їхнього життя недосвідченим людям.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!