Нардеп з Вінниці не попав під санкції з боку Росії

By , in Спецпроект on . Tagged width:

Вінницький «слуга народу» Максим Пашковський не потрапив до оновленого санкційного списку, який ухвалив уряд Росії. Постанова доступна за цим посиланням.

Ми з’ясували, чому на Пашковського не наклали санкції, хоча майже всі депутати від партії «Слуга народу» були «покарані» країною-агресором.

Причина перша

Максим Пашковський голосує разом з депутатами «ОПЗЖ» по питаннях, які є принциповими для Росії.

Зокрема, разом з депутатами «ОПЗЖ» Пашковський не став підтримувати неприємний для Росії законопроект №3068, який має розлогу назву «Постанова про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України, незаконної анексії Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та окупації окремих районів Донецької і Луганської областей, політичних репресій проти громадян України та звільнення політичних в’язнів-громадян України».

Поіменний список голосування доступний за цим посиланням.

Простіше кажучи, вінницький мажоритарник Пашковський не підтримав посилення санкцій проти Росії, незважаючи на те, що Крим досі окупований, а на Донбасі збройні сили РФ продовжують вбивати захисників України.

Причина друга

Максим Пашковський має бізнес у Росії та стабільно сплачує податки до казни країни-агресора.

1 червня 2020 року ми опублікували розслідування про російський бізнес вінницького «слуги народу». Нашим журналістам вдалося з’ясувати, що Пашковський не лише вів бізнес у РФ до отримання депутатського мандата, а й продовжує займатися його розвитком навіть сьогодні.

Детальне розслідування про російський бізнес Максима Пашковського читайте за цим посиланням.

Причина третя

Максим Пашковський працює на кримінального авторитета Володимира Продивуса, який є очільником проросійської партії «ОПЗЖ» у Вінницькій області.

15 червня 2020 року ми опублікували розслідування про зв’язки Пашковського з екс-регіоналом та кримінальним авторитетом Продивусом. Прочитати його можна за цим посиланням.

Після публікації нашого розслідування, Пашковський та Продивус почали за допомогою ботоферм та липових «ЗМІ» поширювати інформацію про те, що їх зв’язки – це «брехня». Так тривало до закінчення місцевих виборів.

Після завершення місцевих виборів депутатка від «Слуги народу» Ірина Борзова, яка очолює президентську партію у Вінницькій області, звинуватила своїх однопартійців Максима Пашковського та Анатолія Драбовського у роботі на кримінального авторитета Продивуса.

Простіше кажучи, очільниця осередку «Слуги народу» на Вінниччині просто «не виносила сміття з хати», щоб не підірвати рейтинг президентської партії напередодні місцевих виборів.

А вже після оголошення результатів почалося з’ясування стосунків…

Детальніше про цей скандал читайте за цим посиланням.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!