Інструкція: як правильно проголосувати на місцевих виборах

By , in Спецпроект on . Tagged width:

У липні Верховна Рада проголосувала за законопроект №3485, який передбачає, зокрема, зміну форми бюлетеня у громадах, де кількість виборців перевищує 10 тисяч осіб.

Вибори вперше відбудуться за партійною системою з відкритими списками. Це означає, що кожен виборець може проголосувати не тільки за партію, а й за конкретного її кандидата.

В бюлетені, який виборці отримуватимуть на дільницях 25-го жовтня, місце для зазначення порядкового номера кандидата знаходиться одразу біля місця для позначки за партію.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ГОЛОСУВАННЮ

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: біля кожного кандидата вказаний його номер і показано, як саме треба написати цей номер у трафареті.

На фото ми показуємо приклад правильно заповненого бюлетеня:

На бюлетені голос відданий за партію “Птахи Нації” та Воронівську Л.С.№03 у списку цієї партії

Покроково пояснюємо, чому бюлетень заповнений саме так:

  1. Голос відданий за партію “Птахи Нації”, яку очолює Пташенко Світлана Андріївна;
  2. Оскільки голос віддано за партію “Птахи Нації”, то обрати конкретного кандидата можна лише зі списку цієї партії, які вказані у бюлетені (це такі кандидати: 01 – Горобець П.П.; 02 – Сорокіна С.А.; 03 – Воронівська Л. С.; 04 – Совенко К.Я.; 05 – Журавлінський С.Т.; 06 – Удод С.Д.; 07 – Соловейко Т.Г.; 08 – Орленко Т.К.)
  3. За партійним списком голос відданий за кандидата №3 – відповідно до трафарету у квадратику написано “03” – це кандидат Воронівська Л.С.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ніяких інших позначок у бюлетені робити не потрібно – його треба заповнити лише так, як вказано у нашому прикладі

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!