Зеленський – перший, Гройсман – другий: рейтинг довіри до політиків в Україні

By , in Факти on . Tagged width:

Група “Рейтинг” провела соціологічне дослідження суспільних настроїв в Україні. Воно стосувалося, зокрема, довіри українським політикам, загальної оцінки ситуації та електоральних настроїв.

Найвищий рейтинг довіри має президент Володимир Зеленський. Хоч довіра суспільства до нього і падає, але він залишається лідером зі своїм 41% підтримки.

На другому місці за рівнем довіри перебуває колишній мер Вінниці та прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Йому довіряють 27% жителів України.

На третьому місці перебуває проросійський політик Юрій Бойко, якому довіряють 23% людей.

На четвертому місці перебуває легенда українського боксу та чинний мер Києва Віталій Кличко. Йому довіряють 22% українців.

Останнім у п’ятірці лідерів є спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, якому довіряють 21% українців. Також у п’ятірці лідерів він єдиний, хто має відносно низьку упізнаваність – 23% респондентів відповіли, що не знають, хто такий Дмитро Разумков.

Читайте також: Вінницькі змови: про дружбу «нових обличч» та старого криміналітету

У парламентському рейтингу лідером є партія «Слуга народу», яку готову підтримати майже 28% серед готових голосувати і визначився з вибором, за «Опозиційну платформу» готові проголосувати майже 16%, «Європейську солідарність» – 14%, «Батьківщину» – біля 10%. Близько 4% підтримали б Радикальну партію та партію «Сила і честь», біля 3% готові підтримати партію Шарія, Свободу, Українську стратегію Гройсмана.

Половина опитаних схиляються того аби підтримати на місцевих виборах у жовтні саме місцеву партію, навіть якщо вона буде балотуватися лише в одній області, натомість майже 30% мають намір голосувати за відому національну політичну силу.

Дослідження проводилося Групою “Рейтинг” 15-20 липня методом особистого формалізованого інтерв’ю. Кількість опитаних: 2000. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!