Скандал у мережі: напівоголена модель станцювала на столі у Палаці Потоцьких

By , in Факти on . Tagged width:

У Львові, в Палаці Потоцьких, модель лише в спідній білизні та взутті станцювала на столі. Такий “відвертий” танок в палаці 19 століття підірвав мережу. Одні засудили таку рекламу жіночої білизни, інші вважають роботу окрасою інтер’єру.

На відео модель на підборах та напівпрозорій білизні танцює на столітньому столі у блакитній залі Палацу Потоцьких. Ролик-рекламу бренду білизни у соцмережі розмістила сама танцівниця – модель Вікторія Ярова. За 5 днів його переглянуло понад 110 тисяч людей. Якщо у підписників моделі її відеоробота викликала захват, то у Львові такі танці викликали хвилю гніву та обурень.

Читайте також: Вінницю розмістили на 5-те місце у фейковому рейтингу «Найкомфортніших міст України»

У Палаці Потоцьких виправдовуються та говорять, щоб заробити на утримання музею, змушені надавати зали для фотосесій, весіль та показів мод. З орендаторами укладають договір, але сутність зйомок чітко не прописують.

Помічник генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького Василь Мицько каже: “Ми знали, що це має бути щось таке дизайнерське. Очевидно, не передбачили, що формат врешті-решт має бути дуже скандальний для публіки. В угоді не прописували, що саме буде демонструвати модель”.

Оренда зали у палаці коштує від однієї до трьох тисяч гривень за годину. Скільки заплатили за рекламу нижньої білизни у Палаці не розповідають, тому що це комерційна таємниця.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!