МОЗ: на Вінниччині найгірша епідситуація. Рівень госпіталізації перевищений у 2 рази

By , in Факти on .

В Україні рівень госпіталізацій хворих на коронавірус перевищено у 21 з 25 регіонів. За даними Міністерства охорони здоров’я, найбільш проблемною ситуація є у Вінницькій області, де рівень госпіталізацій перевищено майже вдвічі.

Зокрема, рівень госпіталізацій перевищено у Києві, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Відповідають нормі Донецька, Кіровоградська, Луганська та Херсонська області. Найгірша ситуація у Вінницькій області, де показник госпіталізацій становить 118,5 при нормі 60 на 100 тисяч населення. Також вище 100 показник мають Київ (108,4), Житомирська (115,6), Миколаївська (106,9) і Хмельницька (116,2) області.

Читайте також: «COVIDний» рік: перемоги та невдачі мерії Вінниці у боротьбі з пандемією

При цьому в «червоній» зоні карантину залишаються Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області.

У «помаранчевої» зоні – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області. Єдиним регіоном «жовтої» зони залишається Херсонська область.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!