Хорт, Гайда, Воловодюк працюють на Порошенка?

By , in Факти on . Tagged width:

На одному із національних сайтів з’явилася інформація про те, що відомі активісти Хорт, Гайда, Воловодюк можуть працювати на Порошенка. Стаття з’явилася у зв’язку із їхнім бажанням провести мітинг проти призначення Зеленським нового Губернатора Скальського. Журналісти дослідили їхнє минуле та теперішнє і зрозуміли, що їхні акції часто збігаються із думками самих же депутатів чи міністрів від партії екс-президента Порошенка.

Володимир Воловодюк. Співзасновник ГО “Медіа-центр” “Власно”, до слова, видання, яке і анонсувало мітинг. А також, очільник Вінницького обласного осередку політичної партії «Громадський Рух «Народний контроль». Лідер цієї партії Добродомов балотувався свого часу від партії Удар Кличка. А Кличко, до слова, разом із Порошенком в 2014-ому їздили на таємну зустріч до Відня до проросійського олігарха Фірташа. Тобто теж афільований до екс-гаранта.

Таїсія Гайда. Це та журналістка, яку політик Віктор Малиновський, звинувачував, що вона вкрала 60 тисяч гривень із “каси Майдану”. А потім, вона стала волонтером і збирала гроші на рятування давно померлої собаки. А разом із новою діяльністю волонтерки – розрахувалася за всі кредити і купила новеньке авто.

І Юрій Павленко (Хорт).Засуджений радикал. Буквально ще вчора рвавпортерти Порошенка, а сьогодні поширює на своїй сторінці Facebookдописи депутата від Європейської Солідарності Павла Розенка.

Примітно, що Хорт член Партії “Патріот”, яка належить Миколі Голомші, замгенпрокурора, який до сьогодні працював разом з кумом Порошенка Юрієм Луценко.

Примітно, що за них вступилася також ще одна журналістка та активістка Вінниці Малиновська.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!