В одному з сіл Вінниччини рибалки воюють з підприємцями

By , in область on . Tagged width:

Мешканці села Кам‘яногірка, що на Вінниччині, скаржаться на підприємців, які не дають місцевим ловити рибу. Також селян не влаштовує, що через зрубані дерева береги стали непроходними, у річі піднялась вода та затопила пасовище. 

Про це йдеться на сторінці спільноти Оратівський район у Facebook.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

«У селі Кам‘яногірка Оратівського району Віннницької області незаконно захопили річку Роська. Господарюють річкою, а також усіма ставами навколо села за підтримки сільської ради Буянов і Процюки.

Перешкоджають любительському рибальству, погрожують рибалкам, ломають вудки і виганяють не прид’явивши належних документів.

Навколо ставу вирізали усі дерева, викинувши їх у воду, перешкоджаючи доступ до водойми. Нанесли цим шкоду природі й екології без спеціальних на це дозволів. А також підняли рівень води у річці, затопивши місце для випасу корів», – йдеться в дописі.

Можливо, час місцевій владі та екологам втрутися у конфлікт, аби він не закінчився бійкою. 

Як пояснили NaПарижі у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, за фактом публікації у соцмережі місцеві правоохоронці зареєстрували в Журналі єдиного обліку інформацію та підключать Держекоінспекцію для подальшого розслідування інциденту.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!