У Вінниці судили “шкуродера”, який жорстоко вбив собаку та з’їв її

By , in область Скандали Вінниці on . Tagged width:

Вінницький апеляційний суд виніс вирок жителю Турбова, Липовецького району у вигляді позбавлення волі на 2 місяці. Крім цього, чоловіку було приєднано невідбуту частину покарання за вироком Калинівського районного суду 2014 року. Тож загалом за ґратами він має пробути рік і три місяці.

Злочин засуджений скоїв улітку минулого року, в одному із сіл Калинівського району, де він і зареєстрований. Чоловік забрав сусідчиного пса до себе додому та жорстоко вбив його молотком по голові.

З мертвої тварини він частково здер шкіру, відрізав задні лапи й поніс їх до місцевого магазину, але там купувати такий «товар» відмовилися. Тоді чоловік сам приготував собачатину і з’їв її. За його словами, так він «допоміг» сусідці, яка скаржилася, що пес заважає їй відпочивати.

Читайте також:Андрій Гижко. Наближений до Порошенка екс-регіонал

До слова, на розлади психіки засуджений не страждає, проте має кілька судимостей за крадіжки і незаконне поводження зі зброєю. А знущався над собакою він у період умовно-дострокового звільнення на рік і майже два місяці, згідно з постановою Вінницького апеляційного суду в червні 2018 року.

«Остаточне покарання за сукупністю вироків має бути більшим, ніж покарання, призначене за новий злочин, і ніж невідбута частина покарання за попереднім вироком», – йдеться у рішенні апеляційної інстанції. За словами засудженого, він і не думав, що нестиме відповідальність за скоєне, а собачатину, каже, вживав з лікувальною метою.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!