У селі на Вінничині оголосили карантин через сказ собаки

By , in область on . Tagged width:

Інцидент, про який ми розповідали раніше, стався у селі Станіславчик Жмеринського райо­ну. Місцевого мешканця вкусила собака. Вже за чотири дні тварина померла, а чоловік звернувся за допомогою до лікарів. Лабораторне дослідження виявило у тварини сказ. Власнику собаки зараз роблять уколи.

Начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держ­продспожислужби у Він­ниць­кій області Сергій Слободянюк коментує:

“Як тільки ми отримали експертний висновок на сказ, було скликано протиепізоотичну ко­місію при Жмеринській районній адміністрації. Відповідно до її рішення, оголосили карантинні обмеження та встановили загрозливу зону. Навколо осередку профілактичні щеплення отримали 50 голів котів та собак. Після проведення епізоотичного розслідування встановили ще 15 тварин, які, можливо, заразилися. Всі теж на вимушеному щепленні. Ситуація контрольована”.

Читайте також: Як справляються із парламентською роботою двоє нардепів із Вінниці

Спеціалісти повідомляють, що у більшості випадків, хвора на сказ тварина, поводить себе дуже агресивно та має надмірне слиновиділення. Але іноді трапляються випадки, коли поведінка може бути пригнічена, а тварина не реагує на подразники. Якщо людина вчасно не звернеться до лікаря після укусу хворої тварини, це може призвести до летального випадку.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!