У Калинівці зафіксована третя смерть від сказу

By , in область on . Tagged width:

У Калинівському районі виявили третій в цьому році випадок сказу. На смертельну хворобу захворів пес в одному з домогосподарств Калинівки.

На Кировоградщине бешеная овчарка покусала трех человек - новости ...

Тварина захворіла 6 липня. Господарі звернулися за допомогою до ветеринарної клініки. Але результати лікування були безуспішні і 12 липня тварина загинула. Після цього було відібрано матеріал, який було надіслано у Вінницьку регіональну лабораторію держпродспоживслужби. Згідно експертизи, у собаки підтвердився сказ.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Із собакою контактували 4 особи — лікарі, які надавали допомогу і самі господарі. Наразі всі отримують антирабічне щеплення проти сказу згідно графіка щеплень. За рішенням протиепізоотичної комісії, Калинівку оголосили неблагополучною щодо сказу та визначили загрозливу зону в радіусі двох кілометрів від вогнища.

Сказ та його профілактика | Департамент охорони здоров'я

Варто додати, що проблема виникає і в тому, що власники тварин не дбають про їх щеплення від сказу. Ветеринарні лікарі скаржаться на те, що люди ігнорують вакцинацію домашніх тварин. І лише коли трапляються такі випадки, вони починають діяти.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!