У Калинівці підтвердили інфікування COVID-19. Через хвору жінку ізолювали 10 людей

By , in область on . Tagged width:

8 квітня, у Калинівській ЦРЛ підтвердили інфікування коронавірусом. Відомо, що жінці 79 років і її стан сьогодні покращився. Голова Калинівської районної ради Василь Поліщук розповів, що наразі встановлюється коло осіб, з якими контактувала пацієнтка.

Серед них 6 медиків та лікарі “швидкої”.“Пацієнтка знаходиться в інфекційному відділенні, отримує належне лікування та на сьогодні перебуває у задовільному стані. Четверо пацієнтів, які контактували з інфікованою, ізолювали. Вони усі поміщені в інфекційне відділення. У всіх відібрано біологічні матеріали та відправлені до вірусологічної лабораторії. Усім контактним медичним працівникам також сьогодні буде проведено ПЛР-обстеження”, – розповів Василь Поліщук.

Читайте також: Перемога Слуги Народу на мерських виборах знищить Вінницю?

За словами голови Калинівської районної ради, біля лікарні встановили охорону. При в’їзді у Калинівку з Вінниці – встановили санітарний блокпост. Крім цього, у селі Сальник патрулюють поліцейські, адже там проживають двоє синів хворої на коронавірус. “Ми зараз вирішуємо, які заходи буде вживати, що робити. Зараз до її синів поїде мобільна бригада, будуть дезинфікувати помешкання”.

Молодики казали, що дотримувалися карантину та не контактували зі своєю мамою вже кілька днів. Можливо, вона могла інфікуватися в лікарні чи в таксі, бо пересувалася лише за допомогою нього у медичний заклад. “Думаю, що церкву не відвідувала”, – розповів сільський голова Сальника Андрій Вовк. Де могла інфікувати жінка, поки невідомо. Сьогодні у Калинівській міській раді о 14.00 відбудеться сесія міськради, де, можливо, будуть вирішувати питання про посилення карантинних заходів у місті. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!