У Бершадському районі зафіксовано спалах коронавірусу

By , in область on .

Лише за липень у районі підтверджено 60 випадків. За словами лікаря-епідеміолога Бершадського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Нінель Плахотнюк, санітарно-епідеміологічна ситуація у районі розцінюється як спалах інфекції:

“Епідемічна ситуація за класифікацією у районі розцінюється як напружена, захворюваність в районі – як спалах інфекції. Рекордну кількість нових випадків захворювань на COVID-19 було зафіксовано 21 липня – 15 випадків за добу. Це перші хворі на коронавірус, офіційно зафіксовані в Бершадському районі, адже до 21 липня район мав абсолютно нульову статистику захворювань за увесь період”.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Станом на 30 липня, в районі зареєстровано вже 2 смерті від ускладнень, викликаних COVID-19. Директор Вінницького обласного лабораторного центру Валентина Зайцева каже, що ситуацію в Бершадському районі ще рано називати спалахом, проте, різкий рівень нових випадків для неї був передбачуваним. На її думку, ймовірною причиною була недостатня увага лікарів до легких форм коронавірусу, через що носіїв інфекції не завжди направляли на повне медичне обстеження.

Тому з часом критична маса хворих накопичилась і вилилась в такі статистичні цифри. Ще один урок того, що хвороба нікуди не пішла. Водночас жителі області абсолютно не дотримуються правил карантину. Валентина Зайцева наголошує, що в серпні поточного року Вінниччину може чекати чергова хвиля COVID-19. Причина – відпустки з яких будуть повертатися жителі області, особливо якщо відпочинок було проведено в людяних курортних містах, таких як Одеса. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!