Тульчинську колишню поліклініку перетворюють на дитсадок вже 8 років

By , in область on .

У смт Шпиків завершують реконструкцію колишньої поліклініки під дитячий садочок. Будівельні роботи були призупинені з 1992 року. В 2012 році незайнятий довгобуд було вирішено реконструювати від новий дитячий садочок, адже єдиний дошкільний навчальний заклад в смт Шпиків вже фізично не міг забезпечувати виховання та навчання зростаючої кількості дітей.

Реконструкція будівлі триває вже 8 років. Загальна сума проєктно-кошторисної документації складає майже 22 млн гривень, з яких до 2020 року було освоєно біля восьми мільйонів гривень. Загалом кошти надходили як субвенція на соціально-економічний розвиток та розвиток інфраструктури, а також з обласного бюджету та бюджету Шпиківської ОТГ.

Читайте також: Як депутатка Давиденко підставляє своїх виборців і «перевзувається» напередодні виборів

На 2020 рік реконструкція будівлі під дитячий садок включена до національної програми “Велике будівництво”. На цей рік з Державного фонду регіонального розвитку було виділено більше семи мільйонів гривень, а з селищного бюджету – мільйон. Вже завершені роботи по капітальному ремонту даху та господарських будівель, встановлені вікна. Нині у приміщенні дитячого садка проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

Тривають роботи з благоустрою території садочка, де планують встановити альтанки та сучасний дитячий майданчик. Впоратися з усіма роботами планували до першого вересня поточного року, але через ситуацію з COVID-19 відкриття садочка відтермінували на жовтень місяць. Новий дитячий садок дасть змогу відкрити ясельну групу та приймати до 70 вихованців. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!