Стало відомо чому Держгеокадастр на Вінниччині працює з перебоями

By , in область on . Tagged width:

Колишній в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк повідомив, що через некомпетентність чинного керівництва Держгеокадастру у Вінницькій області всі представництва цього органу вже два місяці не можуть працювати.

“Хроніки діджиталізації
А чи знали ви, що всі підрозділи Держгеокадастру на території Вінницької області вже другий місяць відключені від мережі Інтернет? Причина цієї реформи банальна: не уклали договір з провайдером. Телефони теж відключені. Кілька тижнів працівники, особливо кадастрові реєстратори, всілякими правдами/неправдами забезпечували функціонування цього органу влади через підключення до, наприклад, Інтернету 3G з власних смартфонів. Але далі робити це не в змозі, тому вже кілька днів послуги типу реєстрації земельної ділянки або надання витягу недоступні жителям Вінницької області”, – написав на своїй сторінці Максим Мартинюк.

Дивіться також: Вінницький мажоритарник поширював порно у Верховній Раді (відео)

Колишній в.о. міністра також розповів, що призвело до виникнення такої катастрофічної ситуації, коли жителі Вінниччини не можуть отримати послуги, які має надавати Держгеокадастр. За його словами, причиною є неспроможність “підтримувати життєздатність” цього органу з боку його чинного керівництва.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!