Сьогодні на Вінниччині 22 випадки повторного захворювання на COVID-19

By , in область on .

Минулої доби всіма лабораторіями Вінниччини було досліджено 1 215 зразків на COVID-19 (в тому числі ОЛЦ – 940, Меділабс – 265, Центр СНІДу – 1, міський лікувально-діагностичний центр – 9).

Про це йдеться в інформації Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Дані Вінницького ОЛЦ, як це часто буває, різняться зі статистикою РНБО. Так, якщо остання повідомляє про чотирьох померлих хворих на Вінниччині та 186 нових випадків недуги за добу, то в лабораторному центрі інформують про три летальних випадки та 187 нових випадків інфікування.

Читайте також: Продивус розбрату: розкол серед “слуг народу” у Вінниці

При цьому, за даними ОЛЦ, на Вінниччині за добу виявлено 22 випадки повторного зараження COVID-19.

Стосовно нових випадків коронавірусу, то найбільше позитивних тестів за добу отримано у Вінниці – 85, у Чечельницькому районі – 12, Вінницькому – 11, Бершадському, Томашпільському та Чернівецькому – по дев’ять, Козятинському – вісім, Іллінецькому – сім, Гайсинському та Калинівському районах – по шість, Погребищенському – п’ять,  Могилів-Подільському – чотири, Тиврівському – три, Тростянецькому, Жмеринському, Крижопільському, Тульчинському та Хмільницькому – по два, в Оратівському, Шаргородському та Ямпільському районах – по одному випадку.

Загалом за час пандемії в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 252 134 зразки. У 25 437 випадках виявлено коронавірус.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!