Сергій Кармаліта – смотрящій за сміттєвими баталіями у Людавці

By , in область on . Tagged width:

Сьогодні у Людавці має пройти акція протесту проти будівництва сміттєсортувального комплексу, який «отруюватиме людей». Про стихійне звалище, яке там існує вже довгі роки, активісти, звісно ж, не згадують.

Що відбувається?

Вінницькі псевдоактивісти готуються до місцевих виборів, влаштовуючи черговий скандал у своїй боротьбі за владу. І як це заведено, намагаються втягнути в ці баталії відомі імена.

Ще кілька місяців тому журналісти видання «Вінницька Хвиля» отримали інформацію про те, що одіозний вінницький політик Сергій Кармаліта, якого звинувачують у розбещенні неповнолітніх та терактах у Вінниці, готує провокації напередодні місцевих виборів.

Тоді один з наших кореспондентів приєднався до команди «активістів» у якості волонтера та почав розслідування справи.

Страсті у Браїлові

Одним з «агентів» Сергія Кармаліти у Браїлові є псевдоактивіст Андрій Войтюк. Він бореться за крісло Браїлівського селищного голови з Валерієм Резедентом, чинним головою Браїлова. А фінансово його взялися підтримувати люди від ЗЕ – Сергій Кармаліта, екс-депутат Вінницької міськоїради, бізнесмен.

Саме Войтюк є тим, хто організовує перекриття траси у Жмериському районі на знак протесту проти будівництва сміттєсортувального комплексу на території колишньої військової частини.

Як вдалося дізнатися нашому кореспондентові, «завідує» організацією даної акції саме Сергій Кармаліта.

На сьогодні Кармаліта є одним з головних «амбасадорів» криміналітету з банди Володимира Продивуса у напрямку боротьби за владу у Вінницькій області. Головним «ворогом» Продивуса є колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман, оскільки його команда має високу підтримку серед населення.

Саме для знищення цього рейтингу і проводяться акції, як та, що відбувається у Людавці.

Так, нашому кореспондентові вдалося отримати особистий номер Сергія Кармаліти та поспілкуватися з ним у Telegram.

Переписка велася від імені Андрія Войтюка – підопічного Кармаліти у Браїлові:

Під «головним» Сергій Кармаліта, ймовірно, має на увазі безпосередньо Володимира Продивуса, оскільки на сьогодні він є головним спонсором всіх провокацій на Вінниччині.

Фотографія листівки, яку поширюють підопічні Сергія Кармаліти у Браїлові. Примітно, що автора листівки немає. А прізвище Гройсмана втягнуто штучно, адже він жодного стосунку мати до цієї справи не може.

Абсурдності ситуації зі сміттєсортувальним комплексом додає й той факт, що неподалік місця, де він будується, знаходиться стихійне звалище, куди жителі села Людавка звозять своє сміття роками:

«Активістів» цей факт не бентежить. Для них головне, щоб не був побудований сміттєсортувальний комплекс, який дозволить очистити цю місцевість та «додасть політичних балів» Гройсману або його команді.

Та й «зарплата в понедельник в офисе» від Сергія Кармаліти теж приваблює «активістів» набагато сильніше, ніж вирішення екологічних проблем Людавки.

Сподіваємося, що люди не будуть брати участь в подібних провокаціях, які виникають саме під час виборів. Ми продовжимо озвучувати усі факти, які нам стали відомі за три місяці роботи на цих людей. Далі буде.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!