Хмільницька ЦРЛ закупила 8 комплектів експрес-тестів на COVID-19

By , in область on . Tagged width:

Хмільницька центральна районна лікарня провела тендер на закупівлю восьми комплектів експрес-тестів на COVID-19 виробництва компанії BioeasyTM. Як йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro, на важливу фармацевтичну продукцію медзаклад був готовий витратити 50 000 гривень, однак єдиний учасник електронних торгів, ТОВ “ЕксімКаргоТрейд”, висловило готовність поставити товар трохи дешевше. Зареєстрована у Києві компанія поставила на експрес-тести цінник у 48 200 гривень.

За умовами договору, продукція має надійти до Хмільника впродовж двох календарних днів з дати отримання постачальником письмової заявки від замовника. Крім того, договором передбачено, що учасник-кандидат на перемогу повинен на вимогу замовника безкоштовно надати взірці запропонованих товарів для можливості оцінки їх якості. У разі виявлення незадовільної якості товару – пропозиція учасника відхиляється.

Читайте також: Вперше Зеленський показав реальне ставлення до Вінниці та вінничан

Зауважимо, що основним видом діяльності ТОВ “ЕксімКаргоТрейд” є неспеціалізована оптова торгівля, зокрема й фармацевтичною продукцією. Наразі підприємство очікує рішення тендерної комісії, без якого не зможе поставити товар. Додамо, що експрес-тести дозволяють за 10-15 хвилин виявити антитіла до нового коронавірусу у крові хворого.

Чутливість тесту від Bioeasy становить:

  • 88,89% для зразків цільної крові
  • 90,3% для зразків плазми крові.

Специфічність тесту становить:

  • 100% для зразків цільної крові
  • 100% для зразків плазми крові

До складу набору входить:

  • 25 тестових касет з десикантом в індивідуальній упаковці з фольги
  • 2 пляшечки з буфером для розбавлення зразка 25 піпеток
  • інструкція з експлуатації

Нагадаємо: експрес-тести вважаються не надто надійним методом діагностики, оскільки не виявляють хворобу на ранніх етапах (антитіла в організмі інфікованого виробляються на 6 день з моменту зараження). Більш точно діагностують хворобу тести, що діють за методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!