917 оленів та майже 50 тисяч зайців: на Вінничині розпочали підрахунок диких тварин

By , in область on . Tagged width:

У мисливських угіддях державних підприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства розпочався облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.

Як зазначають в обласній адміністрації, популяція тварин у лісах Вінниччини щороку збільшується. За останніми даними обліку, станом на початок 2019 року, в мисливських угіддях Вінницької області нараховувалося 95 голів зубра європейського 700 – оленя плямистого, 217 – оленя благородного, 1458 – кабана, 7804 – козулі, 47370 зайців.

Читайте також:Юрій Хорт. Справжня біографія вінницького активіста

Зазначається, що облік тварин проводиться лише в присутності державних районних мисливствознавців, представників Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства та Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА.

Результати обліку допомагають забезпечити об’єктивний контроль за використанням та відтворенням мисливських тварин в мисливських угіддях. На основі результатів обліку готуються ліміти використання (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у мисливському сезоні 2020-2021 років. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!