Жителі Вінничині хочуть звертатись до поліції щодо тих, хто повернувся з Європи та не самоізолюється

By , in Місто область on . Tagged width:

На Вінниччині, в об‘єднаних територіальних громадах, туристів та заробітчан ще на минулому тижні просили звертатися до сімейних лікарів добровільно. З огляду на те, що про прибуття із-за кордону не всі повідомляють, деякі самоврядці пропонують інформувати про такі випадки до поліції.

Картинки по запросу "самоизоляция"

Зокрема, в Іванівській ОТГ, що на Вінниччині, оголошення з‘явилось ще не минулому тижні: “Шановні мешканці! Медичні працівники звертаються з проханням до осіб, які повернулися та повертаються з-за кордону, повідомити про факт вашого прибуття медичних працівників закладу, який обслуговує ваш населений пункт, та забезпечити режим самоізоляції протягом 14 днів”.

Читайте також: Вперше Зеленський показав реальне ставлення до Вінниці та вінничан

В Іванівській ОТГ не повідомляють про підозри та випадки зараження. А ось у Гніванській вже госпіталізували одну людину з підозрою на коронавірус. Самоврядці пообіцяли, що жителів будуть постійно інформувати та не приховуватимуть жодної інформації. 

За кілька днів на офіційному сайті з‘явилось прохання повідомляти про сусідів, які повернулись з-за кордону: “Звертаємось до мешканців ОТГ! Якщо вам відома інформація стосовно громадян, які прибули на територію Гніванської ОТГ з інших країн впродовж останніх 14 днів і не дотримуються режиму самоізоляції, просимо повідомляти за телефоном 068 985 50** (чергова частина поліції) з метою недопущення  поширення вірусу в громаді. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ГАРАНТУЄМО! Будьте свідомі та бережіть один одного!”.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!