Збитки в 7 млн: на Вінницькій митниці склали рейтинг порушень митних правил

By , in Місто on . Tagged width:

Протягом 10 місяців на Вінницькій митниці ДФС складено 1097 протоколів про порушення митних правил. Майже 70% із них (763 протоколи) було складено за ст. 481 Митного кодексу України «Перевищення строку тимчасового ввезення або тимчасового вивезення товарів».

Наступні 133 протоколи, складені за ст. 470 Митного кодексу України «Недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата». Загальна сума недоборів становить 305 тис. гривень.

Читайте також: Вінницю розмістили на 5-те місце у фейковому рейтингу «Найкомфортніших міст України»

Крім цього, за ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю» заведено 40 адміністративних справ, за ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення» – 75 справ.

За ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямованні на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю» було складено 58 справ. За усіма вищезазначеними справами загальна вартість предметів порушення митних правил склала 7,1 млн гривень.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!