Замовником вбивства Каті Гандзюк виявився друг та партнер вінницького бізнесмена Продівуса

Як повідомляє «Українська правда, Служба безпеки України під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою голови Херсонської облради Владислава Мангера та помічника-консультанта депутата цієї ж ради Олексія Левіна в організації нападу на Катерину Гандзюк.

“Усі матеріали готові, співробітники СБУ фахово зробили свою роботу й зібрали доказову базу, яка дасть можливість чітко довести позицію обвинувачення в суді. Сподіваюся, що ця справа буде розглянута першочергово. Виконавці та замовники вбивства Катерини Гандзюк отримують заслужене покарання”.

Владислав Мангер підозрюється у організації нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк, які призвели до її смерті. За версією слідства, такі дії були вчинені за попередньою змовою з Олексієм Левіним.

Читайте також: Порошенко у Вінниці вибудовує нову “опозицію” із старих обличч та ЗМІ

Мангеру та Левіну інкримінують злочини, передбачені ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Владислав Мангер є відомою та публічною персоною. Крім того, що він був головою Херсонської обласної ради до якої обрався від ВО “Батьківщина”, він – з 2012 року перший віце-президент Федерації боксу України, яку очолює відомий український бізнесмен Володимир Продівус.

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!