За період карантину дві вінницькі лікарні придбали 12 апаратів ШВЛ

By , in Місто область on . Tagged width:

За два тижні карантину, який було запроваджено в Україні у зв’язку з коронавірусом, три медичних заклади Вінницької області провели закупівлі апаратів штучної вентиляції легень. Про це свідчать дані порталу державних закупівель Prozorro.

Із них: Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування та Вінницька міська клінічна лікарня №1 – минулого тижня були визначені опорними для лікування COVID-19. Третій заклад – це Гайсинська центральна районна лікарня. Саме вона першою із моменту початку карантину оголосила тендер на апарат ШВЛ «Міндрей SV-300 для новонароджених дітей з активізацією неонатального режиму або еквівалент» з очікуваною вартістю 615 тисяч гривень.

Аукціон має відбутися 2 квітня. У той же час Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування вже придбала два апарати ШВЛ SV-300 вартістю 615 та 705 тисяч гривень. За даними Prozorro, договір із постачальником – ТОВ «ЗДРАВО» – було укладено 19 березня. Вчора договір на придбання апарату ШВЛ HAMILTON-T1 вартістю 963 000 гривень із ТОВ “ІННОВАМЕД” підписала Вінницька міська клінічна лікарня №1. Цей же медичний заклад днем раніше підписав угоду на постачання шести апаратів Neumovent GraphNet TS за понад 5 мільйонів гривень.

Читайте також: Останній зелений шанс для Давиденко

В обох угодах зазначено однаковий термін поставки товару: до 20 червня поточного року. Ще три апарати ШВЛ Вінницька МКЛ №1 придбала у ФОП Пасічник Юлії Миколаївни. Звіт про укладений договір було оприлюднено на Prozorro 29 березня. Згідно з документом, приватна підприємиця має поставити до лікарні три апарати марки S1600 вартістю 350 000 гривень кожний. З огляду на надзвичайну ситуацію, всі ці закупівлі відбулися за спрощеною процедурою, без проведення аукціону.

Загалом за інформацією Prozorro, починаючи з 2016 року і до початку карантину, медичні заклади Вінницької області придбали близько 60 апаратів ШВЛ вартістю від понад 250 до майже 900 тисяч за одиницю. Також тендер на закупівлю апарату ШВЛ провів виконавчий комітет Жмеринської міської ради. 

Рекомендуємо також почитати
×

Поринь у Хвилю. Тисни ЛАЙК!